Idealne uzupełnienie koparki

W ofercie firmy BIPROMASZ z Bydgoszczy znajdziemy osprzęt kafarowy koparkowy OKK-150

Osprzęt kafarowy koparkowy OKK-150 jest przeznaczony do wbijania drewnianych pali o średnicy do Φ140 mm i długości do 5 m pod konstrukcje ochronne sadownicze, jak również do wbijania profili stalowych do instalacji fotowoltaicznych, barier energochłonnych lub do budowy pomostów.

Montuje się go na ramieniu koparki w miejscu mocowania łyżki.

Osprzęt kafarowy koparkowy służy także do wbijania innych pali (np. żelbetowych). Należy jednakże pamiętać o tym, aby zastosować odpowiednią wkładkę. Standardowym wyposażeniem osprzętu jest młot hydrauliczny VH150.

 

bipromasz 2 wykadrowane 1

 

Dane techniczne:

Ciśnienie pracy młota: 12 MPa

Energia uderzenia młota: 324 J

Ilość uderzeń młota na minutę: 700 – 900 1/min

Skok masztu: 1000 mm

Zapotrzebowanie oleju 30 dm3/min

Masa osprzętu: 280 kg

Masa: koparki: 1500 – 4500 kg

Wysokość pala: 5000 mm

 

BIPROMASZ to firma istniejąca na rynku od roku 2000. Specjalizuje się w zakresie hydrauliki siłowej, pneumatyki oraz projektowania i produkcji maszyn z napędami hydraulicznymi.

 

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL