Kompaktowy Bobcat

Model koparki Bobcat E57W to niewielka maszyna z silnikiem diesla D24, spełniającym wymogi IIIB bez konieczności użycia filtra cząstek stałych. Maszyna waży niecałe 6 ton i może kopać na maksymalną głębokość 3,495 metra (w opcjonalnym wyposażeniu nawet do 3,795 metra).

 

Na wyposażeniu standardowym dostajemy klimatyzację kabiny, układ ostrzegania o przeciążeniach , podwójny układ hydrauliczny z zaworami bezpieczeństwa w przewodach i cylindrach, a także wysoki moment obrotowy i siłę podnoszenia. W kabinie zainstalowano 7 calowy ekran, na którym można wyświetlić wszystkie funkcje maszyny. Przestrzeń operatora jest ergonomiczna, a widoczność ze spełniającej wymogi ROPS kabiny nie pozostawia wiele do życzenia.

 

Wysokie zawieszenie i możliwość jego blokady pozwoli na stabilną i bezpieczną pracę, zachowując jednocześnie spore możliwości jazdy terenowej.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL