Dlaczego lepiej wynajmować

 

Wypożyczanie sprzętu budowlanego staje się coraz bardziej powszechną praktyką. Niedawno przeprowadzone badania wykazały, że większość przedsiębiorców woli wynajmować pewne rodzaje sprzętu i narzędzi, niż je kupować na potrzeby wykonywanych zadań. Z jakich powodów? Oto dziesięć najbardziej przekonujących:

 

1) Wynajmowanie zmniejsza wydatki i pozwala na przeznaczenie pieniędzy dokładnie na to, co daje największy zwrot.

2) Wspieranie podstawowego sprzętu urządzeniami wynajętymi tylko wtedy, kiedy są potrzebne to efektywny sposób na rozwinięcie floty i ukończenie większej liczby zadań.

3) Nie trzeba się martwić o starzenie się sprzętu lub spełnianie najświeższych wymagań bezpieczeństwa czy emisji spalin.

4) Wynajmowanie najczęściej idzie w parze z dostarczeniem maszyny na miejsce - wygodne i oszczędne!

5) Używamy dokładnie tego, czego potrzebujemy, zamiast usiłować "poradzić" sobie z tym co mamy.

6) Mamy pewność, że sprzęt jest dobrze utrzymany i sprawny.

7) Unikamy problemów związanych z deprecjacją i rejestracją maszyn.

8) Zmniejszone jest zapotrzebowanie na miejsce w hangarze.

9) Wypożyczalnie sprzętu są pełne urządzeń do wyboru.

10) Wyeliminowane są koszta i czas potrzebny na sprzedanie lub pozbycie się nieużywanego sprzętu.

 

Ogólnie rzecz ujmując, kiedy wybieramy między wypożyczeniem i kupnem maszyny powinniśmy się zastanowić nad spodziewanym czasie użytkowania urządzenia. Jeśli nie będziemy używali go wystarczająco często lub jest to po prostu sprzęt bardzo specjalistyczny, wtedy wypożyczenie jest przeważnie lepszą opcją.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL