Skąd się wzięła marka Daytona

 

W roku 1948 Mike Helton i Brian France ufundowali serię wyścigów NASCAR. Wraz z rozwojem tego sportu pojawiła się marka DAYTONA, która dziś symbolizuje ideę "amerykańskiego stylu" - jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek związanych z przemysłem samochodowym. 

 

Celem jest stworzenie najlepszych substancji smarnych, które będą rozpoznawalne właśnie pod tą nazwą. 

 

DAYTONA Lubricants LCC są stworzone i testowane dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą by ich maszyny oraz podzespoły funkcjonowały bez problemów. Silnik z takim smarem ma doskonałe warunki pracy. Specjaliści z DAYTONA dbają o interes klienta, ponieważ jego sukces to również ich sukces. 

 

Za dystrybucję produktów tej marki w Polsce odpowiedzialna jest firma Oil Center. Warto zajrzeć na ich stronę i zobaczyć ofertę.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL