HAULOTTE POLSKA – SERWIS IDEALNY

Haulotte Polska oferuje swoim klientom kompletną gamę podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych macierzystej marki, a także serwis, którym objęte są wszystkie urządzenia sprzedawane przez firmę. Haulotte Polska to filia europejskiego lidera oraz trzeciego światowego producenta w zakresie podestów roboczych do pracy na wysokościach oraz urządzeń do podnoszenia ładunków.

Usługi serwisowe Haloutte Polska mają na celu zapewnienie najwyższej gotowości technicznej urządzeń, wdrażanie rozwiązań serwisowych zgodnych ze standardami Grupy Haulotte i przystosowanych do wymagań klienta oraz zapobieganie awariom. Firma oferuje pełen zakres usług serwisowych: konserwacje i przeglądy urządzeń, obowiązkowe przeglądy okresowe oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Serwis dysponuje halą o powierzchni 1000 mkw., która znajduje się w siedzibie firmy w Jankach koło Warszawy. Część warsztatowa firmy jest przystosowany do dużych napraw, kompletnej diagnostyki oraz remontów maszyn. Haulotte Polska posiada dział techników mobilnych na terenie całego kraju, wyposażonych w samochody serwisowe. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników serwisu udziela również porad technicznych przez telefon. Technicy nie tylko pomogą usunąć usterkę lub dopasować rozwiązania serwisowe do potrzeb i specyfiki klienta, ale również zaoferują wsparcie techniczne odnośnie budowy oraz konserwacji maszyn Haulotte.

Serwis Haulotte zapewnia klientom lokalne wsparcie i ułatwia wyszukiwanie części, zarówno za pośrednictwem wyspecjalizowanych techników, jak też na własną rękę, za pomocą innowacyjnego narzędzia online. Easy-Spare-Parts.com jest wysoce wydajną wyszukiwarką, która pozwala klientom łatwo zidentyfikować i zamówić potrzebne części w rekordowym czasie, jednocześnie dając korzyści z dodatkowych zniżek. Klienci Haulotte mogą korzystać również z technicznej wyszukiwarki - e-technical information. Wyszukiwarka ta pozwala na przeglądanie online lub pobieranie instrukcji obsługi do maszyn Haulotte, instrukcji konserwacji, lub katalogów części zamiennych.serwis2016a

W Jankach znajduje się też magazyn części zamiennych do urządzeń marki Haulotte. Oryginalne części zamienne mogą zostać wysłane w ciągu 24 godzin do klientów zarówno w całej Polsce, jak i w krajach, które obsługuje Haulotte Polska: Węgry, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Słowacja i Białoruś ( w zależności od dostępności magazynu). Na stanie magazynu w Jankach są zawsze części, które zużywają się najszybciej. Jeśli jednak jakaś część musi zostać sprowadzona z magazynu centralnego z Francji, wówczas czas oczekiwania również wynosi 24h.

Oryginalne części zamienne Haulotte zapewniają perfekcyjną kompatybilność, przy jednoczesnej optymalizacji trwałości maszyny. Wszystkie części są testowane i certyfikowane, by zagwarantować doskonałą jakość, i w ten sposób bezpieczeństwo użytkowników, a także by zoptymalizować żywotności sprzętu i jego wartość rezydualną.

Serwis Haulotte Polska blisko współpracuje z serwisami innych filii Grupy oraz działami serwisowymi klientów. Współpraca ta polega głównie na wymianie doświadczeń w zakresie naprawy usterek oraz konserwacji. Pozwala to na skuteczniejszą pomoc klientom, dla których najważniejszy jest minimalny czas przestoju maszyn. Grupa Haulotte stale poszerza swoją ofertę produktów i świadczonych usług i w ten sposób nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom swoich klientów.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL