SERWIS MŁOTÓW DHB

DHB Polska oferuje serwis młotów hydraulicznych. Jako główny przedstawiciel DHB w Europie posiada dokumentację techniczną i wiedzę potrzebną do szybkiej i profesjonalnej naprawy maszyn. Potrzebujesz sprawdzone serwisu młota hydraulicznego? Zgłoś się do DHB Polska.

Firmę DHB wyróżnia nowoczesny serwis, który oferuje jej klientom wysokiej jakości usługi w mobilnej formie, z dojazdem do klienta. Serwis DHB dysponuje nowoczesnym sprzętem, za pomocą którego specjaliści tej firmy mają możliwość wykonać kompleksową diagnostykę usterki. Takie podejście pozwala na szybkie oszacowanie przybliżonego kosztu naprawy. Filozofia pracy oparta na wiedzy i dokumentacji technicznej pozwala uniknąć pomyłek i w możliwie najkrótszym czasie wyeliminować usterkę.

Serwis firmy DHB obejmuje: serwis i naprawę praktycznie każdego młota hydraulicznego, serwis mobilny, z dojazdem w każde miejsce w kraju i Europie, produkcję płyt montażowych do młotów, fachową pomoc dla operatorów z zakresu obsługi młotów hydraulicznych.

Tak profesjonalny serwis urządzeń DHB jest możliwy dzięki długoletniemu doświadczeniu. Jeśli potrzebujesz pełnego serwisu swojego sprzętu skontaktuj się z firmą DHB Polska.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL