PROFESJONALNE MYJNIE DLA POJAZDÓW CIĘŻKICH

Pojazd ciężki czy maszyna budowlana wymaga starannego umycia przy użyciu specjalistycznego sprzętu do mycia. Doskonałe rozwiązanie ma w swojej ofercie firma InterClean, która zaprojektowała myjnię przemysłową wykorzystującą wodę odzyskaną, przeznaczoną do usuwania ciężkich złogów błotnych.

Pojazdy ciężkie, maszyny budowlane poruszają się często po terenach błotnistych. Jeżeli maszyna nie będzie odpowiednio czyszczona, w konsekwencji może dojść do zużycia elementów układu jezdnego  i hamulcowego, jak również do zmniejszenia wydajności pojazdu przez dodatkowe obciążenia i ponoszenie niechcianych kosztów. Usuwanie dużych ilości złogów metodami konwencjonalnymi może trwać wiele godzin. Dlatego warto i opłacalnie jest skorzystać ze specjalistycznych myjni.

Ciężkie złogi błota można usunąć w kilka minut podając wodę natryskową pod względnie niskim ciśnieniem ale w dużych ilościach. Takie rozwiązanie posiada w swojej ofercie właśnie InterClean. Odpowiednie i częste mycie pojazdów ciężkich zabezpiecza je przed korozją oraz gwarantuje utrzymanie pojazdu w dobrym stanie przez dłuższy czas.

InterClean opracował specjalistyczne techniki mycia pojazdów różnego przeznaczenia. W ramach oferty firmy znajdują się myjnie dla pojazdów wojskowych, ciężarowych, komunalnych, autobusów, a także pojazdów i maszyn szynowych oraz górniczych. Każdy z tych grup pojazdów wymaga innego podejścia do mycia i metod używanych do oczyszczania.

System odzyskania wody stosowany w InterClean to całkowicie przyjazne środowisku rozwiązanie.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL