Daytona Gear 3000 SY – na obciążenie nawet do 200 st. C

W ofercie Oil Center znajdują się syntetyczne oleje przekładniowe stworzone na bazie polialfaolefin PAO. - Daytona Gear 3000 SY. Są idealne do urządzeń pracujących w zmiennych warunkach, wysokich obciążeniach i naciskach.

PAO, czyli polialfaolefiny to bazy powstające w wyniku syntetyzacji. Stąd nazwa „syntetyczne”. Wskaźnik lepkości może wynosić ponad 145. Są one całkowicie nasycone i teoretycznie nie zawierają siarki. Czym charakteryzuje się olej na bazie  PAO? Jest to sztuczna wersja oleju mineralnego. Powstają w wyniku skomplikowanych procesów  chemicznych. Zachowuje doskonałą płynność w niskich temperaturach. Jest wysoce odporny na wysokie temperatury. Bardzo wytrzymały film smarny.

Daytona Gear 3000 SY zawierają pakiet dodatków EP zapewniający zwiększoną wytrzymałość na obciążenie nawet do 150-200 st. C w zależności od czasu pracy. Olej ten powstał z myślą o przekładniach przemysłowych stosowanych w maszynach budowlanych i górniczych, obrabiarkach, walcarkach, turbinach parowych oraz gazowych, a także w pozostałych urządzeniach pracujących w zmiennych warunkach, wysokich obciążeniach i naciskach.

Klasyfikacja: ISO-L-CKC, L-CKE, L-PAD (ISO 6743), CLP (DIN 51517 part.3), Flender (220)

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL