BIG BAU MASTER na TARGACH KIELCE edycja 2015

BIG BAU MASTER to trzydniowy konkurs podczas targów Autostrada - Polska skierowany do operatorów maszyn budowlanych, którzy stanęli do rywalizacji w specjalnie przygotowanych konkurencjach. Wśród nich jest m.in. test sprawnościowy na nakładanie opon samochodowych na pal. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

W zmaganiach w tym roku udział bierze co dzień kilkudziesięciu operatorów. Imprezę wspiera Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Konkurs, który już po raz drugi odbywa się podczas XXI Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA oraz XVII Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego MASZBUD, organizowany jest wspólnie ze Stowarzyszeniem Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”.

 

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL