Nowa gama ładowarek teleskopowych MERLO

Firma Merlo zorganizowała cykl szkoleń skierowany do polskiej sieci dealerskiej marki, który zakończył się pod koniec października

Temat przewodni szkolenia oscylował wokół nowej gamy ładowarek teleskopowych MERLO TURBOFARMER MEDIUM DUTY, zaprezentowanej po raz pierwszy na tegorocznych targach SIMA w Paryżu. Maszyny mieli okazję podziwiać również goście targów Agro Show w Bednarach.

Prowadzone przez ekspertów produktów Merlo Polska Sp. z o.o. szkolenie podzielono na dwa bloki. Pierwszy, teoretyczny, zakończył się testem badającym wiedzę na temat ładowarek. Drugi blok, praktyczny, był okazją do obejrzenia i testowania maszyn przez dealerów.

 

szkolenie merlo na portal

 

– Szkolenie przerosło nasze oczekiwania w zakresie liczby przeszkolonych handlowców (...). Spotkaliśmy się z dużą ilością pozytywnych sygnałów płynących z sieci dealerskiej. Handlowcy docenili przedstawione rozwiązania i nowinki techniczne mające na celu m.in. poprawienie komfortu i bezpieczeństwa pracy, obniżenie kosztów posiadania (total cost of ownership), zmniejszenia spalania paliwa czy szybszej diagnostyki serwisowej – mówią organizatorzy szkolenia.

Polityka Merlo obejmuje działania związane z wymianą doświadczeń i poszerzaniem wiedzy z zakresu produktów, dlatego właśnie firma prowadzi regularne szkolenia sieci dealerskiej zarówno w kraju, jak i za granicą.

Nowa gama ładowarek teleskopowych Merlo Turbofarmer Medium Duty składa się z dwóch modeli: TF 35,7 oraz TF 35,7. Jej atutem są popularne udźwigi, wysokość podnoszenia oraz możliwość uzyskania wysokich parametrów przy niewielkich rozmiarach.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL