Szkolenia zawodowe

Uprawnienia zawodowe w zakresie górnictwa, budownictwa, energetyki i transportu, a także bezpieczeństwa i higieny pracy oferuje Ośrodek Szkolenia Białecki

Ośrodek powstał 8 maja 2007 roku w Jastrzębiu Zdroju w wyniku przekształcenia i zmiany organizacyjnej Ośrodka Szkolenia, Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego Piotr Białecki działającego od 1 września 1992 roku.

 

ośrodek szkolenia białecki 1

 

Spółkę tworzą 4 placówki kształcenia ustawicznego z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Rudzie Śląskiej, Krakowie i Sosnowcu. W owych placówkach firma organizuje szkolenia nadające uprawnienia zawodowe z zakresu górnictwa, budownictwa, energetyki i transportu oraz w bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oferta szkoleniowa ośrodka obejmuje ponad 400 specjalistycznych pozycji tematycznych.

Każdego roku placówka nadaje uprawnienia i kwalifikacje zawodowe około tysiącowi osób w blisko czterystu specjalnościach.

Obszar działania spółki skoncentrowany jest na obszarze województw: śląskiego i małopolskiego. Wśród największych odbiorców usług szkoleniowych oferowanych przez Ośrodek Szkolenia Białecki są: Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Południowy Koncern Węglowy S.A., Urzędy Pracy województwa śląskiego i małopolskiego oraz WYG International.

Ośrodek Szkolenia we wszystkich swoich placówkach zatrudnia 50 pracowników, poza tym korzysta z usług czterystu wykładowców i instruktorów. Kadrę ośrodka stanowią osoby posiadające wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje w specjalnościach adekwatnych do zajmowanych stanowisk lub prowadzonych zajęć.

Ośrodek Szkolenia BIAŁECKI Sp. z o.o. posiada niezbędne wyposażenie dydaktyczne do realizacji zajęć szkoleniowy. Są to naturalne obiekty techniczne (zespoły i elementy maszyn – koparek, koparko-ładowarek, walców i innych), plansze poglądowe, instruktażowe nagrania DVD wraz z wyposażeniem odtwarzającym, foliogramy, prezentacje. Na uwagę zasługuje bogato wyposażona biblioteka wydawnictw technicznych, podręczników i innych pozycji literatury fachowej. Uczestnicy kursów mają możliwość korzystania ze zbiorów literatury, czasopism, środków multimedialnych i polskich norm w czytelni ośrodka. Ponadto uczestnicy kursów mają możliwość skorzystać z dodatkowych osobistych konsultacji wykładowców i instruktorów.

Ośrodek Szkolenia BIAŁECKI uzyskał w 2004 roku Akredytację Śląskiego Kuratora Oświaty jako jednostka spełniająca standardy dydaktyczne narzucone przez ustawę o systemie oświaty dla placówek kształcenia ustawicznego.

W roku 2011 w placówce wdrożono procedury systemu zarządzania na zgodność z normą PN-EN ISO 9001:2008. Placówka otrzymała certyfikat TÜV NORD, którego podstawową zasadą jest wysoka jakość świadczonych usług szkoleniowych oraz spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL