Tarcze diamentowe M. DIAMENT

 

Firma M. DIAMENT działa na polskim rynku już od 1997 roku i od tego czasu zajmuje się techniką diamentową. Specjalizuje się w elementach tnących o nadzwyczajnej wytrzymałości - tarczach tnących do betonu, wiertłach diamentowych i innych narzędziach wykorzystujących drogocenny surowiec. Poza produkcją, M. DIAMENT wykonuje też usługi związane z regeneracją zużytych narzędzi, na przykład wierteł koronowych.

 

Spójrzmy na ofertę tarcz diamentowych. Są tu ostrza przystosowane do cięcia betonu, granitu i silki, a także do szlifowania. Do murów ceglanych, betonu, dachówki czy krawężników polecane jest ostrze 36500 TURBO, pracujące na mokro lub na sucho. Dostępne średnice wahają się od 125 mm do 350 mm. Nieco większe są tarcze z linii 2141-10 LASER-BETON, przystosowane również do cięcia betonu zbrojonego: tu średnice zaczynają się od 300 mm, a kończą na 500 mm. Jest to produkt bardzo popularny wśród klientów, również pracujący na sucho lub na mokro.

 

Na liście znajdziemy również bardziej wyspecjalizowane tarcze, jak na przykład Asfalt 10 produkowaną z myślą o asfalcie, jastrichu i materiałach abrazyjnych. Podobnie jest w przypadku tarczy ASLT, która stanowi swego rodzaju produkt premium.

 

Oferta M. DIAMENT jest bardzo szeroka i konkurencyjna w stosunku do innych producentów. Warto zapoznać się ze stroną internetową firmy w razie zapotrzebowania na sprzęt diamentowy.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL