Piły NORTON

 

NORTON oferuje między innymi sprzęt do cięcia twardych materiałów. Wśród tarcz tnących znajdują się również narzędzia wykonane w technologii diamentowej.

 

Tarcze można podzielić na kategorie według rodzaju łączenia ostrza z dyskiem. Mamy więc łączenia metalowe, żywiczne, zeszklone i galwaniczne. Podczas gdy te pierwsze doskonale nadają się do cięcia ceramiki, inne znajdują zastosowanie w zdaniach wymagających wytrzymałości lub po prostu dobrej ceny w stosunku do jakości.

 

Narzędzia tnące muszą mieć nośnik i ten element również jest zapewniany przez firmę NORTON. W ofercie znajdziemy urządzenia do cięcia: stacjonarne, ręczne czy ciągnione. Wyposażone w silniki spalinowe lub elektryczne, z pewnością zaspokoją potrzeby każdego użytkownika.

 

Przyjrzyjmy się spalinowym pilarkom ręcznym do cięcia betonu z serii CP500. Zaprojektowano je z myślą o wytrzymałości i bezproblemowej pracy. Wyposażone w nowoczesny system automatycznego smarowania iLube, nie wymagają już tak częstej konserwacji, a także samodzielnie kontrolują skład mieszanki paliwowej. Do wyboru mamy 4 modele o różnych właściwościach - możliwych rozmiarach tarczy tnących, głębokości cięcia, masie i pojemności zbiorników na olej i paliwo. Wszystkie modele posiadają silniki o mocy 5,36 KM i uzyskują moment obrotowy 3,54 Nm.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL