Nowy Bobcat

 

Model TL34.65HF to najnowsze dziecko projektantów marki Bobcat. Ładowarka teleskopowa ma największy zasięg w swojej klasie.

Maksymalny ładunek to 3,4 tony, na wysokość niemal 6,5 metra. Maszynę zaprojektowano do ciężkich zadań. Bezpieczeństwo gwarantuje szereg systemów i rozwiązań technicznych: automatyczny hamulec parkingowy, rama pudełkowa, układ blokowania ramienia, układ odłączający baterię, kabina ROPS/FOPS oraz bardzo wydajny system chłodzenia.

Wsród dodatków znajdziemy wiele ciekawostek, od koszy osobowych, przez szczypce do balotów, aż po standardowe widlaki. Złącze to oczywiście Quick-Tach.

Maszynę napęda turbodoładowany silnik Bobcat D34 o mocy 75, 100 lub 130 KM z elektronicznym wtryskem. Oczywiście, spełnione są normy emisji spalin Tier 4.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL