Ponad 140 odmian wózków

 

Znacie markę Hyster? Na pewno tak, a w każdym razie Ci spośród operatorów, którzy mieli do czynienia z wózkami widłowymi. Obecnie marka jest jedną z najbardziej kompetytywnych lub po prostu najbogatszą w produkty na rynku. W naszych stronach wózki Hyster można znaleźć u dystrybutora - Zeppelin Polska.

 

Do pokaźnej gamy modeli, zdolnych do przewożenia ładunków ważących nawet 52 ton dostosowano odpowiednio szeroki wybór narzędzi roboczych. Poza maszynami "uniwersalnymi", odzwierciedlającymi utarte standardy tego gatunku, Hyster oferuje też modele specjalistyczne, które przeznacza się klientom o wyjątkowych potrzebach.

 

Wózki Hyster są pogrupowane w parę linii produktowych. Gama Hyster Fortens to urządzenia o udźwigu 1,6 do 9 ton i o rozmaitych konfiguracjach silnika oraz przekładni. Mogą być napędzane silnikiem diesla lub LPG. Konstruktorzy tej linii kierowali się głównie ekonomią pracy - jak największą wydajnością wózków. Seria XT to maszyny bezawaryjne i łatwe w utrzymaniu, a jednocześnie tanie w eksploatacji. Największe maszyny służą do przeładunku kontenerów i gwarantują udźwigi do 52 ton - ale manipulowanie standardowymi pojemnikami to nie wszystko, bo wśród ciężkich wózków znajdziemy również bardziej uniwersalne modele o udźwigu od 8 do 48 ton.

 

Hyster oferuje również maszyny magazynowe, paletowe, wysokiego składowania, służące do kompletacji oraz przeznaczone do wąskich korytarzy. Nie ma miejsca, w którym nie odnalazłby się któryś z modeli żółto zabarwionych urządzeń. W razie potrzeby dostępne są również wózki o napędzie elektrycznym.

 

Pełna oferta maszyn Hyster znajduje się na stronie Zeppelin Polska, czyli oficjalnego dystrybutora tych produktów w Polsce.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL