Teletruck JCB - poznaj 10 korzyści

Mini nośnik od JCB Interhandler – Teletruck to innowacyjna, bezpieczna oraz tania w eksploatacji maszyna do załadunku nawet niebezpiecznych materiałów na taśmociągi, do palenisk, i innych podobnych prac. Poznaj 10 korzyści Teleruck od JCB.

1- Redukcja kosztów – oszczędzasz nawet 30 proc. kosztów operacyjnych w porównaniu do tradycyjnych wózków widłowych.

2- Oszczędność miejsca – wózki widłowe Teletruck JCB jako jedyne posiadają ramię teleskopowe, które umożliwia załadunek jednostronny. Dzięki temu oszczędzamy czas i miejsce.

3-  Szybka zmiana osprzętu – dzięki hydraulicznej płycie mocowania osprzętu jego wymiana jest możliwa z zaledwie 30 sekund bez konieczności opuszczania kabiny przez operatora.

4- Opcjonalny napęd 4x4 – doskonale sprawdza się podczas pracy na utwardzonej nawierzchni, jeśli praca w warunkach terenowych napęd na cztery koła jest idealnym rozwiązaniem.

5- Bezpieczeństwo i widoczność – operator ma pełną widoczność z kabiny, ponieważ maszt został zainstalowany z boku maszyny i nie zasłania pola widzenia.

6- Wszechstronność – JCB Teletruck to maszyna, która potrafi wykonać prace za cztery inne: typowy wózek widłowy z masztem, ładowarka ze sterowaniem burtowym, ładowarka teleskopowa oraz kompaktowa ładowarka kołowa.

7- Kompaktowość – JCB Teletruck to wózek widłowy o standardowych wymiarach, ale jego możliwości zapewniają sprawną pracę nawet w ograniczonych kubaturach.

8- Opuszczane widły – maszyna oferuje możliwość opuszczenia wideł poniżej poziomu gruntu lub pod pokład statku.

9- Odchylane widły – odchylenie wideł o 111 stopni sprawia, że załadunek staje się szybszy i łatwiejszy.

10- Duży udźwig – w JCB Teletruck udźwig wynosi do 3500 kg (2400 kg przy pełnej wysokości podnoszenia do 4,35 m).

Zobacz ofertę JCB Interhandler.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL