STAR 8 i STAR 10 – masztowe podesty ruchome z przedłużeniem ramienia JIB

Grupa Haulotte od ponad 30 lat tworzy proste, wytrzymałe i niezawodne urządzenia do pracy na wysokości. Bestsellery w gamie Haulotte, Star 8 i Star 10 są idealnym rozwiązaniem do wykonywania codziennych prac na wysokości, wydajnie i bezpiecznie. Nawet w ciasnych przestrzeniach, oba urządzenia są niezwykle zwrotne. Silnik elektryczny zapewnia precyzyjną kontrolę urządzenia, ułatwia dostęp do trudno położonych  miejsc. Funkcjonalny i ergonomiczny górny panel sterowania. Na górnym panelu znajduje się nowy joystick dla precyzyjnego pozycjonowania, bardziej intuicyjnej i bezpieczniejszej jazdy oraz manewrowania w ograniczonej przestrzeni. Zerowy promień zachodzenia umożliwia bezpieczną pracę w obrocie 360 °. Podest Star posiada najlepszy w swojej klasie promień skrętu i wysięg wynoszący 3 metry dzięki przedłużeniu ramienia JIB. Star 8 i Star 10 pozwala operatorowi łatwiej manewrować w restrykcyjnych warunkach pracy. Nowa gama podestów STAR jest przeznaczona do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. STAR 8 może pomieścić do 2 operatorów.

Star1

Nowa gama podestów Star oferuje bezkompromisową jakość:

 • Optymalną zwrotność w ciasnych strefach
 • Minimalna konserwacja aby zoptymalizować koszty i czas przestojów
 • Wbudowane narzędzie diagnostyczne HAULOTTE ACTIV’SCREEN dostarcza w czasie rzeczywistym najważniejszych informacji, aby zaoszczędzić czas i ułatwić czynności konserwacyjne. Dla pełnej diagnostyki, podest Star jest kompatybilny z uniwersalnym urządzeniem Haulotte Diag.

Haulotte Diag to jedno uniwersalne urządzenie diagnostyczne do wszystkich urządzeń Haulotte. Usterka maszyny jest wyświetlana z opisem dla lepszego zrozumienia (wyświetlany jest pełny opis + kod numeryczny zamiast tekstu lub tylko numeru kodu błędu)

W połączeniu z bezprzewodowym VCI box (bezprzewodowy interface diagnostyczny), Haulotte Diag pozwala zdalnie programować, rozwiązywać problemy i ogólnie zdiagnozować wszystkie maszyny Haulotte.

VCI Box Haulotte może być podłączony do wszystkich obecnych maszyn Haulotte, jak również do wszystkich nowych produktów. Haulotte Diag odbiera i wyświetla informacje o urządzeniu z odległości aż do 40 metrów; przy użyciu bezprzewodowej technologii Wi-Fi (połączenie kablem jest nadal możliwe).

Star2

Podesty Star posiadają:

 1. silniki asynchroniczne, które znane ze swojej niezawodności i wytrzymałości, nie wymagają żadnych rutynowych prac konserwacyjnych.
 2. Prosty, szybki i bezpieczny centralny wlew do akumulatorów.
 3. Łatwy dostęp do punktów kontrolnych skraca czas przestoju urządzenia.
 1. Dłuższa żywotność

Zwiększona wytrzymałość i niezawodności nowych podestów Star, aby wytrzymać próbę czasu i intensywne użytkowanie.

Pokrywy wykonane z materiałów kompozytowych są wysoce odporna na uderzenia i posiadają pamięć zachowania kształtu.

Trzykrotnie zwiększona trwałość części i podzespołów. 

Wszystkie komponenty (osie, wiązki, tulejki, złącza, …) zostały poddane specjalnej obróbce, aby zapewnić wysoki poziom ochrony przed korozją. Ponadto, wszystkie części zostały wyselekcjonowane według wymogu trwałości i niezawodności.

 1. Sprytny transport

Podesty STAR dostosowują się do wszystkich ograniczeń logistycznych i pozwalają zaoszczędzić cenny czas podczas załadunku / rozładunku dzięki:

 • Unikalny system – uchwyty transportowe w podstawie
 • Szybki i funkcjonalny załadunek
 • Maksymalny kąt nachylenia aż do 25% by łatwo wjeżdżać na rampy załadowcze

Star 8 i Star 10: dwa urządzenia do wielu zastosowań:

 • Prace konserwacyjne i wykończeniowe wewnątrz budynków (sprzątanie, prace magazynowe, instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne, oświetlenie, klimatyzacja, systemy przeciwpożarowe, malowanie, itp…)
 • Logistyka i dystrybucja (podnoszenie / zdejmowanie paczek, inwentaryzacja, zawieszanie dekoracji, itp. …)
 • Obsługa techniczna imprez (targi / pokazy, produkcje telewizyjne, itp. …)
 • Prace konserwacyjne na zewnątrz budynków na stabilnym gruncie (oświetlenie, oznakowanie, naprawy, itp. …)

Oferując maksymalny poziom bezpieczeństwa, podesty Haulotte spełniają wymagania zgodnie z Europejskimi i międzynarodowymi standardami (ANSI, CSA, AS …).

Star3

Stowarzyszenie

 • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
  Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

 •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL