Waga ciężka od Zeppelin

Jak ułatwić sobie pracę w trudnych warunkach? Jak poradzić sobie z najcięższymi ładunkami? Rozwiązaniem być może okażą się wózki widłowe Hyster, których wyłącznym dystrybutorem jest firma Zeppelin

Od 2003 roku Zeppelin jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem ponad 140 modeli wózków widłowych o udźwigu od 1 do 50 ton uznanej na całym świecie marki Hyster – producenta wózków widłowych o dużym udźwigu. Wózki te zaprojektowano w celu ułatwienia pracy z najcięższymi ładunkami w najtrudniejszych warunkach.

W bogatej ofercie wózków widłowych Hyster znaleźć można serię H8-16XM-6. 14 modeli tej serii przeznaczonych jest do szerokiej gamy zastosowań. To maszyny o udźwigu 8-16 ton. Wyposażone są w przyjazny dla środowiska silnik diesla, jak również w oś napędową i konfigurację hydrauliczną. Te elementy wyposażenia zapewniają maksymalną wydajność maszyny w najtrudniejszych warunkach.

 

HYSTER DOBRE 2

 

Warto wspomnieć także o układzie hydraulicznym. Jest on wyposażony w wydajne pompy o zmiennej objętości skokowej i umożliwia uzyskanie dużej, jak na tę klasę, prędkości podnoszenia. Dzięki temu można szybciej przewieźć ładunek zużywając do tego celu mniej paliwa.

Inne atuty wózków to: przekładnie SOH i ZF z systemem płynnych zmian wyposażonym w blokadę zabezpieczającą podczas zmian biegów pomiędzy jazdą w przód i w tył, układy ochrony silnika i przekładni napędowej, zanurzone w oleju hamulce umożliwiające zmniejszenie kosztów eksploatacji, funkcje wyłączenia silnika oraz uchylna kabina. Rozwiązania te zapewniają łatwy dostęp serwisowy i minimalizują czas i koszt serwisowania.

 

HYSTER DOBRE 1

 

Konstruktorzy firmy Hyster wzięli pod uwagę także komfort pracy operatorów. To z myślą o nich powstała kabina Vista firmy Hyster. Zapewnia ona operatorowi pracę w przyjaznych warunkach oraz ułatwia obsługę maszyny dzięki rozległemu polu widzenia wokół całego pojazdu.

Układy chłodzenia umożliwiają wózkom z tej serii pracowę w temperaturze od -18o C do 50o C.

Zeppelin Polska należy do Grupy Zeppelin GmbH – holdingu pięciu przedsiębiorstw zajmujących się maszynami budowlanymi, wózkami widłowymi i urządzeniami transportu wewnętrznego, wynajmem sprzętu budowlanego i transportowego, urządzeniami dla energetyki oraz silosami i urządzeniami do składowania. Siedziba polskiego oddziału firmy mieści się w Kajetanach (woj. mazowieckie).

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL