Odświeżone podesty STAR6 i STAR6P

 

Platformy robocze Haulotte to znany i ceniony sprzęt. Niedawno model pojawił się odnowiony, ulepszony model STAR 6. To doskonałe rozwiązanie na potrzeby codziennych prac na zewnątrz i w pomieszczeniach, przeznaczone dla elektryków, hydraulików, osób montujących kilmatyzację, systemy alarmowe czy ostrzegawcze. Przyda się także na przykład podczas wystaw czy w studio telewizyjnym.

 

Główne zalety STAR 6 to doskonała zwrotność dostosowana do ograniczonej przestrzeni, łatwość transportu, niska awaryjność i zminimalizowana potrzeba prac przy utrzymaniu. Platforma ma maksymalną wysokość podnoszenia 5,8 metra.

 

Asynchroniczne silniki dostarczają wysokiego momentu obrotowego, dzięki czemu operatorzy mają jeszcze większe możliwości kontrolowania urządzenia oraz precyzyjnego, łagodnego przemieszczania się. To oczywiście przekłada się na zwiększoną produktywność.

 

Szerokość wewnętrzną platformy zwiększono o 10 cm. Podwójna bramka wejściowa zapewnia bardziej ergonomiczną pracę. Dostępne jest dodatkowe rozszerzenie pozwalające na pracę o 40 cm wyżej.

 

Podwozie zaprojektowano z myślą o transporcie przy pomocy wózka widłowego. Co więcej, można to robić zarówno od przodu, jak z boku urządzenia. Dzięki temu znacznie ułatwiony jest transport, nawet przy wykorzystaniu standardowej ciężarówki.

 

Dla zwiększenia bezpieczeństwa, STAR 6 posiada antypoślizgowe stopnie. Dzięki doskonałemu dostępowi do punktów serwisowych bardzo zredukowany jest czas przestojów. Utrzymanie jest zredukowane niemal do zera dzięki ograniczeniu czynności serwisowych. Nie trzeba wymieniać szczotek, nie ma napędu hydraulicznego. Sprawdzenie bezpieczeństwa zajmuje teraz nie więcej niż 5 sekund dzięki bezpośredniemu dostępowi do punktów kontrolnych, z bezpośrednim wglądem i dostępem do masztu. Dwustronne klapy ułatwiają sprawdzenie akumulatora oraz ładowarki, oraz układu hydraulicznego. A do tego zainstalowano nowe narzędzie diagnostyczne, Haulotte Activ' screen, dzięki któremu mamy dostęp do informacji o przyczynach awarii, podzespołach do sprawdzenia, ich lokalizacji oraz czynnościach, które trzeba podjąć.

 

Star 6

 

STAR 6 Picking to urządzenie zaprojektowane specjalnie z myślą o przestrzeniach magazynowych, z barierkami otwieranymi "do góry" (zwanymi "Lambo", od charakterystycznych drzwi znanych samochodów sportowych). Taki mechanizm dostępowy zapewnia łatwy dostęp na platformę, brak ograniczeń w przestrzeni dookoła maszyny. Dla bezpieczeństwa, czujniki uniemożliwiają jakikolwiek ruch platformy przy otwartych drzwiach. Jako dodatkowe zabezpieczenie, użytkownicy otrzymują podwójne światło ostrzegawcze i kontrolnę kolizyjną jako wyposażenie opcjonalne.

 

Przy platofrmie znajduje się specjalny kosz, w którym można podnosić do 80 kg ładunku. Prędkośc podnoszenia to 4,5 km/h, co zapewnia szybką pracę.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL