IFOR WILLIAMS TRAILERS - transport maszyn budowlanych

IFOR WILLIAMS TRAILERS oferuje szeroki wybór przyczep, w tym także do transportu maszyn budowlanych. Będzie można je zobaczyć w Sosnowcu podczas eROBOCZE SHOW już 8 czerwca.

Przyczepy IFOR WILLIAMS TRAILERS używane są w różnych gałęziach przemysłu. Ułatwiają oraz usprawniają prace transportowe. Pośród przyczep do transportu maszyn budowlanych w ofercie firmy znajdziemy takie oto modele: CT Tiltbed, GH Plant, GX Plant, LT & LM, TB Tiltbed.

Wszystkie przyczepy tej brytyjskiej firmy są tworzone z dbałością o każdy detal, przemyślane i dostosowane do zróżnicowanych wymagań klientów. Na przykład seria GH wykonana jest ocynkowanej konstrukcji spawanej z zawieszeniem na sprężynach płytkowych, dzięki czemu przyczepy wytrzymają trudne warunki atmosferyczne. Seria przyczep GP ma natomiast otwartą prostokątną stalową ramę, zintegrowaną z podwoziem. Można nią transportować maszyny o wadze do 3500 kg. Seria przyczep GX posiada wbudowane oparcie dla łyżki. Maksymalna waga maszyn do transportu także wynosi 3500 kg. Serię GX wyróżniają odchylane, regulowane płozy lub rampa. Przyczepy CT Tiltbed doskonale sprawdzają się już przy mniejszym sprzęcie. Natomiast TB Tiltbed zostały zaprojektowane z myślą o branży transportowej. Idealnie nadaje się do transportu koparek oraz wszelkiego sprzętu przeznaczonego do prac miejskich.

IFOR WILLIAMS TRAILERS dostarcza rozwiązania swoim klientom już od 60 lat. W ofercie firmy można znaleźć zarówno przyczepy do użytku komercyjnego, jak również prywatnego. IFOR WILLIAMS TRAILERS dba o najwyższe standardy oferowanych przez siebie produktów. W Wielkiej Brytanii funkcjonuje sieć 50 autoryzowanych dystrybutorów, którzy zapewniają klientom najwyższy poziom sprzedaży i obsługi posprzedażowej.

6 edycja eROBOCZE SHOW:

TERMIN: 8 czerwca 2019

MIEJCE: Aleja Ignacego Paderewskiego, 41-219 Sosnowiec

UWAGA: Nawigacja czasem prowadzi źle, do Katowic, gdzie jest ulica, a nie aleja Paderewskiego. Trzeba wpisać dokładny adres jak powyżej.

 

 

(fot. górne IFOR WILLIAMS TRAILERS)

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL