Daily 4x4 do zadań specjalnych

Nowa ciężarówka terenowa IVECO poradzi sobie z każdym zadaniem

Sześciostopniowa skrzynia biegów z dwoma reduktorami, trzystopniowa blokada dyferencjału, silnik o mocy nawet 170 KM i maksymalny moment obrotowy do 400 Nm - tak krótko można scharakteryzować IVECO Daily 4x4. Samochód jest zbudowany na odpornej ramie z podłużnicami o przekroju C, co pozwala na dostosowanie zabudowy do potrzeb indywidualnego użytkownika. Dziś jest już wykorzystywany w branży energetycznej, budowlanej, a także jako samochód służb ratowniczych.

Wnętrze, wbrew przypuszczeniom, nie odbiega specjalnie od wersji "standardowej" - jest komfortowe, szeroka przednia szyba zapewnia dobrą widoczność. Dostępne są wersje klimatyzacji automatycznej i manualnej. Co więcej, konstrukcja kabiny jest odporna na naprężenia powstające podczas jazdy w ekstremalnym terenie.

Polska premiera tego samochodu miała miejsce podczas targów Expopower 2015 - 26-28 maja. Daily zdobył też tytuł "Międzynarodowego Samochodu Dostawczego Roku 2015" na targach Transpotec Logitec w Weronie.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL