Oleje do wagi ciężkiej

Oleje silnikowe i przekładniowe oraz smary samochodowe – to wszystko znajdziemy w ofercie Orlen Oil przygotowanej specjalnie dla pojazdów ciężarowych, autobusów i ciężkiego sprzętu budowlanego

Środki smarne ORLEN Oil do większych pojazdów i maszyn umożliwiają redukcję emisji szkodliwych substancji do środowiska. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu proekologicznych technologii i opieraniu nowych rozwiązań na wynikach zaawansowanych technologicznie badań. Warto dodać, iż ORLEN Oil został przez Ministra Środowiska tytułem Lidera Polskiej Ekologii.

 

orlen oil 2 800 KADR 1

 

Wśród wielu produktów ORLEN Oil znajdziemy gamę Platinum ULTOR. Są to syntetyczne i mineralne oleje silnikowe najnowszej generacji. Zastosowano w nich dodatki uszlachetniające, które mają niezwykle pozytywny wpływ na pracę silnika nawet podczas ekstremalnego obciążenia.

 

orlen oil 3 800 KADR

 

Linia Platinium ULTOR została zaplanowana zgodnie ze standardami dotyczącymi ochrony środowiska. Jest dostosowana do niezwykle restrykcyjnych wymagań związanych z aktualnymi normami emisji spalin EURO V i EURO VI.

Jednym z produktów linii jest PLATINIUM ULTOR PERFECT 5W – 30.

To wysokiej jakości produkt typu Ultra High Performance Diesel Oil. Powstał z połączenia syntetycznego oleju bazowego i zaawansowanego technologicznie systemu dodatków uszlachetniających typu „Low SAPS”. Efekt tego połączenia to zarówno uzyskanie maksymalnej ochrony jednostki napędowej, jak i wydłużenie bezawaryjnej eksploatacji nowoczesnych systemów obróbki spalin, stosowanych w pojazdach spełniających normy Euro V i Euro VI oraz EPA Tier 4. Zastosowane w PLATINIUM ULTOR PERFECT 5W – 30 komponentów obniżających tarcie pomiędzy współpracującymi elementami przyczyniło się do spadku zużycia paliwa i zwiększenia mocy jednostki napędowej.

Atuty PLATINIUM ULTOR PERFECT 5W – 30 to ochrona silnika, obniżenie zużycia paliwa i kompatybilność z urządzeniami obróbki spalin.

PLATINIUM ULTOR PERFECT 5W – 30 przeznaczony jest do stosowania w nowoczesnych konstrukcjach silników pojazdów ciężarowych, wyposażonych w zaawansowane systemy obróbki spalin, takich jak recyrkulacja spalin EGR oraz filtry cząstek stałych (DPF). Własności niskotemperaturowe produktu pozwalają na ochronę jednostki napędowej również podczas zimnego startu silnika w warunkach zimowych. A, jak wiemy, jest ona wówczas najbardziej narażona na awarie na skutek niedostatecznego smarowania.

PLATINIUM ULTOR PERFECT 5W – 30 to odpowiedni produkt do zastosowania w pojazdach z silnikami zasilanymi CNG.

Normy, aprobaty i specyfikacje produktu:

MB-Approval 228.51
MAN M3477
MAN M3677
VOLVO VDS-4
MACK EO-O PREMIUM PLUS 07
RENAULT VI RLD-3

PLATINIUM ULTOR PERFECT 5W – 30 spełnia wymagania:
CUMMINS CES 20078, CES 20081
Mercedes-Benz MB228.31,
Detroit Diesel Extranet 93K218
DEUTZ DQC IV-10 LA
JASO DH-2
MTU TYPE 3.1
VOLVO VDS-3

 

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL