Cysterny na olej napędowy

Cysterny na olej napędowy Fuel Proof – idealne do transportu oleju napędowego drogami publicznymi

Skonstruowane zgodnie z wytycznymi transportu paliw ADR oraz pełną certyfikacją UN cysterny autostradowe o pojemności 500, 1000 i 2000 litrów są idealnym rozwiązaniem do transportu paliwa drogami publicznymi.

 

Zbiornik dwupłaszczowy zbudowany jest ze stali i osadzony na rurowym podwoziu z ocynkowanej stali. Opcje „autostradowe” zawierają hamulec ręczny, hydraulicznie amortyzowany uchwyt z hamulcem najazdowym, błotniki, światła, osie i opony ze specyfikacją wysokiej prędkości.

 

fuel proff 2

Zbiornik wewnętrzny posiada system przegród zapewniający stabilność zbiornika na drodze.

Sprzęt dostawczy oraz wloty i wyloty do zbiornika wewnętrznego są bezpiecznie umieszczone w zamykanej skrzyni z tyłu zbiornika. Do użytku z olejem napędowym.

 

 

cysterna 3

 

Główne cechy cystern:

zgodne z ADR, certyfikacja UN. Idealne do transportu oleju napędowego drogami publicznymi

zbiorniki dwupłaszczowe z warstwą zewnętrzną o pojemności 110% warstwy wewnętrznej, zgodne z PPG2 (wytyczne zapobiegania zanieczyszczeniu)

bezpieczeństwo i wytrzymałość dzięki stalowej konstrukcji. Przeznaczone do wysokich obciążeń.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL