PUM 70 – nowoczesny system rusztowań

Nowe rozwiązania z zakresu konstrukcji szalunkowych i rusztowań proponuje firma Scafom-Rux

Scafom-Rux z główną siedzibą w Holandii jest producentem systemów rusztowań, szalunków i podpór. Zaopatruje rynki w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji oraz w Afryce. W Polsce biuro firmy mieści się w Zabrzu.

W ofercie Scafom-Rux, obok wielu innowacyjnych systemów rusztowań, znajdziemy rusztowania fasadowe PUM 70. Posiadają one szeroki wachlarz zastosowań. Można je wykorzystywać do prac związanych z tynkowaniem ścian, ocieplaniem budynków, malowaniem ścian, myciem okien, renowacją, dekoracją i konserwacją elewacji, murowaniem budynków.

 

image pum 70 portal 11

 

Rusztowania fasadowe PUM 70 mają wiele atutów. Wymienić można m. in.: niewielką ilość elementów systemowych, szybki i łatwy montaż i demontaż, trwałość, nośność podestu do 2,0kN/m2 . Ponadto, co niezwykle istotne, rusztowania proponowane przez Scafom-Rux zapewniają bezpieczną pracę na dużych wysokościach.

Wymiary rusztowań fasadowych PUM 70:

Standardowa szerokość ramy: 0,70 m

Standardowa wysokość ramy: 2,00 m

Długość pola: do 3 m

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL