DHB w Czechach - już działa!

 

Niedawno wspominaliśmy, że podczas eROBOCZE SHOW w Dąbrowie Górniczej wręczone zostały certyfikaty autoryzacji dla trzech dystrybutorów marki DHB. Wśród nich znalazła się firma RSC z Czech, która niedawno sprzedała już pierwszy młot! Jak widać, koreańska marka doskonale przyjmuje się w Europie.

 

Sprzedany młot wyburzeniowy to S100, który najlepiej sprawdza się z koparkami o masie 13 - 20 ton. Urządzenie wykonuje 350 - 700 uderzeń na minutę i operuje pod ciśnieniem 150 - 170 bar. Energia przekazywana na wyburzany materiał to 2900 - 3100 J. Masa własna takiego młota to niewiele ponad tona. 

 

A na czym polega wyjątkowość koreańskich młotów? Dlaczego warto wybierać właśnie tę markę? O tym już pisaliśmy, w artykule o wyjątkowych sercach młotów DHB. Poczytajcie, odwiedźcie lokalnego dystrybutora i spytajcie o szczegóły - może takie hydrauliczne cacko przyda się również w Waszej firmie?

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL