Koreańska jakość

Hydrauliczne młoty DHB można znaleźć w ofercie europejskiego przedstawiciela koreańskiej marki – firmy DHB Sp. z o.o. z Wielopola

 

Jedenaście modeli młotów hydraulicznych oraz części zamienne do tych urządzeń to stała oferta DHB Sp. z o.o. Wszystkie urządzenia uzyskały koreańskie certyfikaty CE, ale oprócz tego każde z nich poddawane jest testom jakości w Polsce, a w związku z tym posiada również polski certyfikat CE. Bartosz Dutka, kierownik sprzedaży, wyjaśnia portalowi eROBOCZE.pl, iż jest to konieczność spowodowana identyfikowaniem produktów koreańskich z chińskimi, które w naszym kraju nie cieszą się dobrą sławą, jeśli chodzi o jakość.

A Koreańczycy o tę jakość dbają już na etapie pozyskiwania surowców wykorzystywanych do produkcji i stosowania nowoczesnych technologii. Materiał używany do produkcji tłoku, najważniejszego elementu młota, został opracowany wspólnie z jednym z wiodących na rynku południowokoreańskim producentów stali.

DHB poddaje swoje produkty nieustannemu monitoringowi na każdym z etapów procesu produkcyjnego. Owa kontrola kończy się walidacją, której celem jest potwierdzenie wysokiej jakości produktów.

Polski przedstawiciel DHB nie poprzestaje jedynie na sprzedaży młotów. Służy doradztwem technicznym, jak również zapewnia przeszkolenie operatora, który w swojej pracy będzie korzystał z młotów tej marki. Celem takich działań jest przede wszystkim zaprezentowanie gamy możliwości technicznych urządzenia, jak również uzmysłowienie użytkownikom ogromnego wpływu właściwego użytkowania młota na wydłużenie sprawnego funkcjonowania maszyny.

właściwe zdjecie dhb 3

Spytany o mocne strony DHB Sp. z o.o. pan Bartosz Dutka podkreślił, że obecna pozycja firmy na rynku to także efekt szybkiej dostawy młotów i części zamiennych.

– Jako europejski przedstawiciel tej marki jesteśmy w stanie zapewnić natychmiastową dostawę zarówno młotów, jak i podstawowych części. Czas dostawy waha się od 24 do 48 godzin – wyjaśnia.

Firma DHB Sp. z o.o. została tegorocznym laureatem Złotego Medalu na poznańskich targach INTERMASZ.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj.   Zapraszamy do wstąpienia do…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL