Młoty HB dla Europy

Doosan Infracore Europe wprowadziła do sprzedaży nową gamę młotów hydraulicznych. Linia HB została zaprojektowana z myśla o rynku europejskim.

 

Na serię HB składa się pięć modeli opartych na zupełnie nowej koncepcji, łączącej wydajność z uproszczoną konstrukcją. Wszystkie młoty są w pełni zgodne z koparkami Doosan w zakresie masy od 1,2 do 15 ton. Wszystkie posiadają też 2 letnią gwarancję. Niskie ceny katalogowe sprawiają, że zakup młota Doosan jest doskonałą inwestycją.

 

Nowe młoty włączono do sieci sprzedaży Doosan, co zapewnia pełne wsparcie techniczne i zakres usług.

 

P4Erm51A

Podczas produkcji modeli z linii HB zastosowano zaawansowaną obróbkę cieplną oraz materiały wysokiej jakości. Szczególny nacisk położono na wykonanie najważniejszych elementów: tłoka i cylindra. Modele w linii HB należą do rodziny narzędzi hydraulicznych, co oznacza, że energia skoku jest przyjmowana przez azot w stanie gazowym. Wewnętrze zawory mają prostą budowę i niewielką liczbę części.

 

 

Uretanowy amortyzator zapobiega drganiom, które mogłyby uszkodzić maszynę obsługującą młot, i zwiększa komfort operatora. Przednia głowica utrzymuje młot i poszczególne zespoły za pomocą tulei, która łagodzi wstrząsy pochodzące z narzędzia. Obudowa zapewniająca niski poziom hałasu doskonale sprawdza się w strefach miejskich, gdzie konieczne jest ograniczenie emisji hałasu lub gdzie lokalne przepisy wymagają używania młotów wyciszonych.

 


W katalogu młotów Doosan skierowanych na Europę znajdziemy pięć modeli młotów hydraulicznych – HB03, HB04, HB06, HB08 i HB15. Doskonale sprawdzą się w pracach rozbiórkowych, a także w przemyśle budowlanym, wydobywczym oraz górnictwie.

 

 

Serię otwiera młot HB03, który nadaje się do eksploatacji z minikoparkami Doosan DX17z o masie 1,7 tony i DX19 o masie 1,9 tony. Kolejną propozycją jest model HB04 do minikoparek DX27z o masie 2,7 tony i DX35z o masie 3,5 tony. Trzeci model we wspomnianej serii – HB06 – został zaprojektowany do eksploatacji z 6-tonową koparką kołową Doosan DX57W-5 oraz z minikoparkami DX62R-3 i DX63-3.

 

Czwartym modelem w serii jest HB08 do użytku z 8-tonową minikoparką Doosan DX85-3. Najwyższej klasy młot hydrauliczny HB15 został zaprojektowany z myślą o eksploatacji z koparkami gąsienicowymi Doosan DX140LC-5, DX140LCR-5 i DX160LC-5 oraz z koparkami kołowymi Doosan DX140W-5, DX160W-5 i DX165W-5.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa koło Legnicy   Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku - pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!   Nie czekaj, zapisz się już teraz - to nic nie kosztuje!    Co? Gdzie? Kiedy?   eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r.…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL