Maszyny na konkurs

 

Znamy już modele ładowarki oraz koparki, którymi pokierują zawodnicy BIG BAU MASTERS na pierwszej z tegorocznych edycji konkursu. Uwaga, oto narzędzia zmagań...

 

Ładowarką będzie Bobcat, model S450 o sterowaniu burtowym. Podobny występował na zawodach w 2016 roku, w centrum Ptak Warsaw Expo. Wielozadaniowa maszyna, do której - zgodnie z domeną marki - podłączyć można naprawdę wiele narzędzi roboczych. W pracy pomaga doskonałe wyważenie pojazdu oraz wzmocniony układ hydrauliczny. Wszystko zasila 49 konny, turbodoładowany silnik wysokoprężny.

 

Tymczasem w konkurencjach na koparce pojawi się Takeuchi TB260. Operatorzy cenią łatwość sterowania i dużą siłę podnoszenia - szczególnie jak na maszynę o masie 5,5 tony. Maksymalny wysięg to w TB260 6,2 metra, a głębokość kopania sięga 3,9 metra.

 

Kwestia koparko ładowarki nie jest jeszcze wyjaśniona - tę informację podamy kiedy tylko będzie to możliwe! Zaglądajcie na erobocze.pl regularnie, w kolejnych dniach będziemy publikowali głównie informacje dotyczące kwietniowego eROBOCZE SHOW wraz z BIG BAU MASTERS i innymi atrakcjami!

 

bobek i take

 

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL