Ostatnia maszyna na konkurs

 

W ostatniej notce na temat zbliżającej się pierwszej tegorocznej edycji BIG BAU MASTERS pisaliśmy o maszynach, które poprowadzą zawodnicy. Brakowało informacji na temat koparko ładowarki. Nie będziemy już dłużej trzymać Was w napięciu...

 

Ostatnią z konkursowych maszyn będzie koparko ładowarka marki Komatsu, model WB97S-5 o takich samych kołach na przedniej i tylnej osi. Moc silnika to niemal 100 KM, a całkowita masa - 8,7 tony. Widoczność z kabiny jest bardzo dobra dzięki zaokrąglonym szybom, a operowanie narzędziami roboczymi może odbywać się w 3 trybach sterowania: 2WS,  4WS oraz skośnym. Na operatorów czeka doskonała zwrotność, mocna hydraulika z systemem wykrywania obciążenia i teleskopowe ramię koparki.

 

Ale to jeszcze nie koniec wrażeń związanych z marką Komatsu. Przedstawiciele zjawią się na eROBOCZE SHOW ze stoiskiem, a ich maszyny zaprezentują swoje możliwości podczas pokazów na placu manewrowym. Tak więc nawet, jeśli nie bierzecie udziału w zawodach, będzie okazja do dokładnego zapoznania się z modelami znanej marki. Pamiętajcie - 8 kwietnia, Dąbrowa Górnicza: eROBOCZE SHOW. Wszelkie informacje znajdziecie w tej notce. Zapaszamy!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL