Z MIKASĄ NA LITWIE!

Maszyny budowlane Mikasa, agregaty prądotwórcze serii EA oraz motopompy Daishin i  Niagara można było podziwiać na stoisku Aries Power podczas kwietniowych Targów Resta w Wilnie.

Stoisko Aries Power cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających,  a maszyny Mikasa zrobiły olbrzymie wrażenie na litewskich firmach związanych z branżą. Szczególnym powodzeniem cieszyły się skoczek Mikasa MTX60 oraz zagęszczarka rewersyjna Mikasa MVH150.

Uwagę odwiedzających przykuły także agregaty serii EA, przede wszystkim model EA3000AVR, pompa szlamowa SWT50 ze względu na solidną konstrukcję korpusu oraz Niagara, która była nowością nieznaną na tamtejszym rynku. Targi zaowocowały wieloma kontaktami i otworzyły możliwości sprzedaży na rynkach Litwy, Łotwy i Estonii. Aries Power nawiązała współpracę z dwoma litewskimi firmami, które będą jej reprezentantami na rynku krajów bałtyckich pod względem sprzedaży, serwisu i wszelkiej promocji urządzeń zaprezentowanych na targach.

RESTA to największe targi budowlane w krajach bałtyckich, gdzie wystawiają się wiodące firmy oferujące maszyny i sprzęt budowlany. Tegoroczne odbywały się w Wilnie 26-29 kwietnia.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL