Ładowarka AVANT 750 na miarę mistrza

Serafin Maszyny, dystrybutor marki AVANT w Polsce poinformował, że jedną z ładowarek zakupił niedawno Adam Małysz. I nie jest to pierwsza maszyna Avant, w którą zaopatrzył się polski mistrz.

Tym razem Adam Małysz wybrał flagowy, najwyższy dostępny model z maksymalnym wyposażeniem – AVANT 750. Seria ładowarek 700 stawia na udźwig. Większe wymiary zewnętrzne w sposób naturalny dają lepszą równowagę masy podnoszenia. Udźwig ładowarki z serii 700 wynosi nawet 1600 kilogramów, czyli o 35% lepiej niż w serii 600. Dzięki temu większe wymiary maszyny są w pełni wykorzystane. AVANT 750 porusza się z prędkością 24 km/h. Dzięki temu może być wykorzystywana do prac komunalnych w mieście.

avant małysz1

W serii 700 rozstaw osi jest 30 cm dłuższy w porównaniu do serii 600 i 500. Komfort jazdy poprawia większy rozmiar kół, szczególnie przy dużych prędkościach. Na zwiększenie wygodny użytkowania wpływają pozostałe opcje, akcesoria czy różne rodzaje kabin.

Serafin Maszyny w swojej ofercie posiada ponad 20 modeli ładowarek AVANT, ponad 150 narzędzi wymiennych tej marki, serwis stacjonarny i mobilny, fachową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

avant małysz3

 

 

 

(fot. Serafin Maszyny)

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL