Serafin Maszyny obchodzi 15-lecie

Serafin Maszyny obchodzi 15-lecie działalności. Przez ten czas firma z małego podmiotu stała się dużym, rynkowym graczem, który wciąż rozwija i poszerza swoją działalność. Zachowała przy tym rodzinny charakter.

Firma dziękuje wszystkim swoim pracownikom, partnerom biznesowym oraz klientom, dzięki którym Serafin Maszyny zawdzięcza swoją obecną pozycję rynkową i możliwość ciągłego rozwoju.  Serafin Maszyny z okazji jubileuszowego roku 2020 prowadzi kampanię w social mediach – powrót do początków swojej działalności. Dzięki akcji wszyscy zainteresowani ofertą, pracownicy i partnerzy biznesowi mogą dokładniej przyjrzeć się historii firmy i jej osiągnięciom. Będzie można zobaczyć, jak firma prezentowała się na targach na początku swojej działaności, jakie pierwsze maszyny oferowała i wiele innych wydarzeń na przestrzeni wszystkich 15 lat.

Serafin PUH Andrzej Serafin działa na rynku maszyn i urządzeń dla budownictwa, ogrodnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa i przechowywania zbóż i nasion. Firma zdobyła zaufanie takich uznanych marek jak: Grupa Żywiec SA, Chemirol, Top Farms, Kombinat Rolny Kietrz, Biograin GmbH i wielu innych. Serafin Maszyny oferuje urządzenia wielu uznanych europejskich producentów.

serafin agrotech2006 01

serafin agrotech2006 02

serafin agrotech2006 03

 

 

 

 

 

(fot. Serafin Maszyny, mat.prasowe, pierwsze targi AGROTECH 2006 rok)

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL