Mistrzostwa operatorów i więcej na eRobocze SHOW

 

Każda kolejna edycja erobocze SHOW to nie tylko okazja do zobaczenia i przetestowania maszyn roboczych. To również okazja do sprawdzenia się za sterami w konkurencji z cyklu Polskiej Ligi Operatorów. Nie inaczej będzie 3 października na lotnisku Krzywa koło Legnicy, gdzie odbędzie się walka o tytuł Mistrza Operatorów 2020... I nie tylko!

 

DSC 3322

Poza Polską Ligą Operatorów, będzie można wziąć udział w zawodach CAT Challenge. Ideą wszystkich konkurencji na eRobocze SHOW jest przede wszystkim promocja zawodu operatora, a także dobra zabawa i integracja środowiska. Bardzo istotne są też dla nas kwestie BHP - nie tylko promujemy bezpieczne zachowania, ale również bierzemy pod uwagę w punktacji na konkursach! 

 

Zarówno podczas testowania maszyn, jak w trakcie konkurencji, najważniejsze jest bezpieczeństwo. Pamiętajmy, że na plac manewrowy wstęp jest dozwolony jedynie dla operatorów ze specjalną opaską pobraną w pomarańczowym namiocie organizatora po okazaniu odpowiednich uprawnień. Udział w konkursach i testach jest bezpłatny. Więcej informacji organizacyjnych znajdziecie w notce głównej, a elektroniczny formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj. Zachęcamy też do zapoznania się z regulaminem imprezy.

 

Jeśli ktoś z Was nie załapał się na listę - nie wszystko stracone! Wciąż warto przyjechać na eRobocze SHOW; jeśli miejsce się zwolni, szansa na udział w konkurencjach wciąż istnieje. A poza tym, każdy operator będzie mógł testować maszyny, więc nadal warto zjawić się na lotnisku Krzywa pod Legnicą!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL