PLO - tradycyjnie w eRobocze SHOW

 

Polska Liga Operatorów to zawody od lat towarzyszące eRobocze SHOW, które są organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR, wspierane przez partnera technicznego - wydawnictwo Lasmedia.

 

W dwóch konkurencjach (koparka i koparko-ładowarka) Stowarzyszenie wyznaczyło po 20 miejsc startowych. Pierwszeństwo do zapisów mają wyłącznie osoby, które już brały udział w PLO według pierwszeństwa dla laureatów, zwycięzców i członków SOMR. Każdy uczestnik Polskiej Ligi Operatorów otrzyma przy rejestracji dyplom. Wygrani (pierwsze trzy miejsca w każdej konkurencji) otrzymają medale od organizatora eRobocze SHOW, nagrody od sponsorów oraz upominki od Marka Wilińskiego, burmistrza miasta Lubień Kujawski. Wszystkie istotne informacje dotyczące konkursów znajdziecie w tym pliku.

 

Sponsorami najbliższej edycji Polskiej Ligi Operatorów są firmy JCB (Interhandler), Hammer (producent telefonów marki Hammer), PKO Leasing S.A., SERWIS-KOP, Sulima, Takeuchi (Wilhelm Shafer) oraz wydawnictwo Lasmedia (Robocze News, erobocze.pl).

Najbliższe wydarzenie

  • Szałowe eRobocze SHOW   Zawody operatorów, dynamiczne pokazy i testowanie maszyn towarzyszyły 9. edycji eRobocze SHOW, która odbyła się 11 września w Lubieniu Kujawskim     Na imprezie pojawili się wystawcy prezentujący najróżniejszy sprzęt i technologie z branży maszyn budowlanych. No i oczywiście atrakcją były dynamiczne pokazy maszyn roboczych podczas pracy oraz możliwość…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL