Excavator Hero

Każdego roku marka Rototilt publikuje kampanię społecznościową, która zwraca uwagę na operatorów maszyn, którzy są często fundamentem w swoich branżach. W tym roku Rototilt postanowiła odświeżyć koncepcję.

 

W tym roku kampania o nazwie Excavator Hero (Bohater Koparki) ma cyfrowy charakter. 12 operatorów z całego świata pokazało w swoich mediach społecznościowych, co potrafią zrobić przy pomocy swojej koparki, skupiając się na możliwościach tiltrotatora. Celem kampanii jest umożliwienie konkurentom zaprezentowania swojego contentu, osobowości i ukochanego sprzętu.

 

Produktu Rototilt działają jedynie dzięki operatorom maszyn. Dlatego marka chce wypromować zdolnych ludzi, którzy z pomocą tiltrotatora dokonują zdumiewających rzeczy i dzielą się efektami w internecie. Kampania będzie trwała cały październik i skończy się w listopadzie. Zwycięski film będzie nagrodzony wycieczką, zakwaterowaniem i biletami na targi Bauma 2022, a także tytułem Excavator Hero 2021. Zwycięzca zostanie wyłoniony pod koniec listopada.

 

Nagrania można zobaczyć na stronie www.excavatorhero.com

Najbliższe wydarzenie

  • Szałowe eRobocze SHOW   Zawody operatorów, dynamiczne pokazy i testowanie maszyn towarzyszyły 9. edycji eRobocze SHOW, która odbyła się 11 września w Lubieniu Kujawskim     Na imprezie pojawili się wystawcy prezentujący najróżniejszy sprzęt i technologie z branży maszyn budowlanych. No i oczywiście atrakcją były dynamiczne pokazy maszyn roboczych podczas pracy oraz możliwość…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL