Rozwój eRobocze SHOW

 

 

Dwudniowe Centralne eRobocze SHOW i jednodniowe Regionalne eRobocze SHOW w różnych miejscach Polski to plany największych targów maszyn budowlanych na rok 2022 i lata następne.

 

 

W dniach 3-4 czerwca 2022 r. odbędą się Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim. Impreza po raz pierwszy będzie dwudniowa, odbędzie się w piątek i sobotę. Będzie to jubileuszowa, 10. edycja eRobocze SHOW.

 

 

Centralne targi w Lubieniu będą odbywać się w tym miejscu już na stałe. W 2022 roku odbędzie się też jeszcze Regionalne eRobocze SHOW –  we wrześniu w Małopolsce.

 

 

eRobocze SHOW to impreza, która ciągle się rozwija. Od przyszłego roku będzie odbywać się w nowej formule. Czerwcowe eRobocze SHOW w Lubieniu będą centralne z uwagi na dwa fakty: po pierwsze eRobocze SHOW to największa taka impreza w Polsce, a po drugie odbędzie się w centrum Polski, Lubieniu Kujawskim.

 

 

Nowa formuła eRobocze SHOW zakłada, że co roku odbywać się będzie dwudniowe Centralne eRobocze SHOW w tym samym miejscu, w Lubieniu Kujawskim, a poza tym co roku będzie się też odbywać regionalne eRobocze SHOW w różnych regionach Polski (w 2022 r. w Małopolsce).

 

 

14 grudnia 2021 roku w Lubieniu Kujawskim doszło do podpisania listu intencyjnego pomiędzy Burmistrzem Lubienia Kujawskiego Markiem Wilińskim, a Prezesem wydawnictwa Lasmedia Rafałem Jajorem.

 

 

Lasmedia jest głównym organizatorem eRobocze SHOW. List intencyjny parafował współorganizator eRobocze SHOW Zbigniew Migda, Prezes Stowarzyszenia Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR.

 

 

List zakłada organizację „Centralnych Targów Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW, Lubień Kujawski” przez 5 kolejnych lat, w latach 2022 – 2026. Zapewni to Centralnym Targom eRobocze SHOW dogodną i stała lokalizację, a Gminie Lubień Kujawski szeroką promocję.

 

 

Miasto Lubien Kujawski położone jest tuż przy zjeździe z autostrady A1, niedaleko autostrady A2. Dojazd z Warszawy, Gdańska, Bydgoszczy, Częstochowy czy Poznania zajmuje tu ok. 2 godziny. W godzinę można tu dojechać m.in. z Torunia, Łodzi, Łowicza, Płocka, Konina, Inowrocławia.

 

 

eRobocze SHOW to wydarzenie o unikalnej formule skierowane do profesjonalistów. Największą atrakcją są dynamiczne pokazy maszyn roboczych w czasie pracy oraz możliwość ich testowania. Dzięki temu przedsiębiorcy i operatorzy mogą w praktyce porównać maszyny i sprzęt wielu marek dostępnych na jednej powierzchni wystawienniczej.

 

 

Podczas eRobocze SHOW odbywają się także zawody w ramach Polskiej Ligi Operatorów, organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. W ramach Ligii operatorzy rywalizują na kilku maszynach przez cały dzień. Na stoiskach wystawienniczych odbywa się też kilka innych konkursów na różnych maszynach.

 

 

Gmina Lubień Kujawski była w 2021 roku po raz pierwszy gospodarzem 9. edycji eRobocze SHOW, a imprezę zorganizowano na terenie lubieńskiej strefy przemysłowej. Wyjątkowo dogodne warunki komunikacyjne, a także teren strefy przemysłowej na której odbywają się targi, skłonił organizatorów do umiejscowienia imprezy w Lubieniu Kujawskim w latach 2022 – 2026.

 

 

Lubien burmistrz 1

Na zdjęciu od lewej: Rafał Jajor – prezes wydawnictwa Lasmedia, Zbigniew Migda – prezes Stowarzyszenia Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR, Marek Wiliński – Burmistrz Lubienia Kujawskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL