JCB z dużym placem i maszyną na konkurs

 

Kolejna wielka marka w branży maszyn roboczych, JCB, zaprezentuje się na eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim z jednym z największych placów testowych i stoisk. Co więcej, uczestnicy PLO będą podczas konkursu korzystali właśnie z jednej z charakterystycznych, żółtych maszyn.

 

Pokazy JCB, zgodnie z harmonogramem, zaplanowano na godzinę 13:55 3 i 4 czerwca.

 

JCB udostępnia maszynę do zawodów z cyklu Polskiej Ligi Operatorów. To cykliczne wydarzenie odbywające się tradycyjnie podczas kolejnych edycji eRobocze SHOW służy nie tylko rywalizacji między operatorami, ale również promowaniu bezpiecznej pracy i przede wszystkim - dobrej zabawie w operatorskim gronie!

 

Zawody odbędą się drugiego dnia imprezy, czyli 4 czerwca, o godzinie 9:00 (pierwsza seria na koparce). O godzinie 11:45 rozpoczniemy pierwszą serię zmagań na koparko ładowarce, a następnie drugą serię na koparkach o 14:30 i drugą serię na koparko ładowarkach o 15:00. Wszystkie elementy eRobocze SHOW wraz z podanymi godzinami można znaleźć w planie imprezy.

 

Uroczyste rozdanie nagród we wszystkich konkursach odbędzie się o godzinie 16:00.

 

Warto odwiedzić Lubień Kujawski 3 i 4 czerwca i wpaść na eRobocze SHOW! Impreza, jak zawsze, jest całkowicie darmowa dla zwiedzających, a operatorzy chcący wziąć udział w testach powinni przed przyjazdem wypełnić formularz online.

Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL