Konkursy i testy - ISTOTNE INFORMACJE

 


Trzonem eRobocze SHOW od zawsze była możliwość testowania maszyn oraz wziecia udziału w konkursach. 3-4 czerwca w Lubieniu Kujawskim tradycji stanie się zadość i każdy chętny operator będzie mógł przetestować wybrane modele (a będzie ich naprawdę dużo!) oraz sprawdzić swoje umiejętności w rozmaitych konkursach. Wszystko to ma służyć nie tylko rywalizacji, ale również promowaniu bezpieczeństwa pracy oraz integracji środowiska operatorskiego.

 

 

Na placach testowych wystawcy przygotowali na najbliższą edycję aż 100 maszyn - zapowiedzi kolejnych marek pojawiają się regularnie na facebooku, więc warto śledzić wydarzenie eRobocze SHOW. Do zobaczenia i przetestowania jest naprawdę dużo - w zaplanowaniu pobytu może pomóc program imprezy w wersji cyfrowej

 

 

Garść istotnych informacji dla operatorów chcących testować maszyny:

 

 

W testach i konkursach mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie z odpowiednimi uprawnieniami, nie będące pod wpływem alkoholu, środków odurzających ani leków wpływających na koncentrację oraz psychikę. Osoba testująca maszyny jest zobowiązana do obsługi maszyny zgodnie z zasadami BHP i regulaminem.

 

 

Aby wziąć udział w testach i/lub konkursach należy się zapisać na udział w eRobocze SHOW przy pomocy formularza onnline. Wypełnienie formularza i deklaracja uczestnictwa w testach oznacza akceptację regulaminu. W dniu imprezy, osoby, które się zapisały, powinny pobrać od organizatorów specjalną opaskę uprawniającą do wstępu na pola testowe. Tylko opaska zawieszona na nadgarstku uprawnia do wejścia oraz do udziału w konkursach. Testy maszyn są otwarte dla wszystkich operatorów posiadających uprawniające opaski, natomiast do konkursów trzeba się dodatkowo zapisać na miejscu u sędziego (w miarę dostępnych miejsc).

 

 

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursach: 

 

 

Na eRobocze SHOW odbędą się liczne konkursy zorganizowane przez wystawców. Każdy z nich będzie trwał ok. 2,5 godziny i będzie rozgrywany na polu testowym danego wystawcy. Wszystkie konkurencje odbywają się drugiego dnia imprezy.

 

 

W konkursach mogą wziąć udział wszyscy operatorzy posiadające opaski uprawniające do wejścia na pola testowe - te same, które uprawniają do testowania maszyn. 

 Tym razem nie ma możliwości imiennego zapisania się na poszczególne konkurencje przed imprezą. Zapisy na konkursy wystawców będą prowadzone w dniu imprezy przez sędziów poszczególnych konkurencji.

 

 

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Wyłonienie wygranych i wręczenie nagród odbędzie się pod koniec drugiego dnia eRobocze SHOW. Operatorzy będą mogli wziąć udział w następujących konkursach: Cat Challenge, Liugong Stalowe starcie, Czas na Sunward, Rototilt Master, Mistrzowski Chwyt.

 

 

Polska Liga Operatorów: 

 

 

Polska Liga Operatorów to zawody od lat towarzyszące eRobocze SHOW, które są organizowane przez Stowarzyszenie Operator we współpracy z parterem technicznym - wydawnictwem Lasmedia.

 

 

Konkurencje odbędą się drugiego dnia targów, w sobotę. Zawodnicy wystartują w 2 konkurencjach: na koparkach i koparko-ładowarkach.

 


Każdy uczestnik PLO otrzyma przy rejestracji dyplom. Wygrani (pierwsze trzy miejsca w każdej konkurencji) otrzymają medale od organizatora eRobocze SHOW, nagrody od sponsorów oraz upominki od Marka Wilińskiego, burmistrza miasta Lubień Kujawski.

 


Pierwszeństwo do zapisów mają wyłącznie osoby, które już brały udział w PLO według pierwszeństwa dla laureatów, zwycięzców i członków SOMR. Informacje o możliwościach udziału: Zbigniew Migda (messenger).

 


Sponsorami najbliższej edycji Polskiej Ligi Operatorów są firmy: JCB (Interhandler), PKO Leasing S.A., Reper Store, Serwis-Kop, Takeuchi (Wilhelm Shafer), Lasmedia (Robocze NEWS, eRobocze.pl).

 

Wszelkie potrzebne informacje na temat eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim znajdziecie w notce głównej. Program imprezy można pobrać w formie elektronicznej, a przed przyjazdem należy się zarejestrować przy pomocy formularza online. Wszystkie informacje dotyczące konkursów i testów również można pobrać w formie pliku pdf

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL