Niezapomniana przygoda z Volvo - już niedługo!

 

Na eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim zjawi się Volvo Maszyny Budowlane Polska - co więcej, znamy już skład maszynowy stoiska i przygotowane atrakcje! Na placu testowym zobaczymy - i przetestujemy! - koparkę kołową EWR150 z aplikacją Dig Assist oraz ładowarkę kołową L120H z aplikacją Load Assist. Oprogramowanie maszyn w połączeniu z precyzyjnymi czujnikami pozwala wyeliminować element "intuicji" operatora podczas robót związanych z załadunkiem urobku czy wykonywania wymagających projektów. Każda łyżka jest ważona, a ruchy ramienia koparki mogą być wspomagane systemami sterowania 2D lub 3D.

 

 

Ale to nie wszystko! Operatorzy będą mogli się zmierzyć w konkursie na minikoparce EC35D z głowicą uchylnoobrotową Steelwrist. Na placu Volvo zobaczymy także najnowsze modele i posłuchamy, co ciekawego przedstawiciele marki maja na ich temat do powiedzenia. W tym samym miejscu znajdziemy także Strefę Klubu Operatorów oraz Szkołę Mistrzów Volvo.

 

 

Operatorzy chętni do wzięcia udziału w konkursie oraz do testowania maszyn powinni się przed przyjazdem zapisać przy pomocy formularza online. Konkurencja odbędzie się w sobotę 4 czerwca w godzinach 10 - 12 oraz 14 - 16. Wszystkie istotne informacje na temat eRobocze SHOW  w Lubieniu Kujawskim znajdziecie w notce głównej. Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL