Jubileuszowe orły eRobocze SHOW

 

Od pierwszego eRobocze SHOW, który odbył się w 2016 roku we Włocławku minęło sporo czasu. Wiele się również zmieniło - obecnie impreza jest największym wydarzeniem branżowym w kraju, z dynamicznymi pokazami, możliwością testów i licznymi konkursami dla gości. Wcześniej odbywały się w wielu miejscach w Polsce: w Dąbrowie Górniczej, Przasnyszu, Sosnowcu (dwa razy), Turku, Grodzisku Mazowieckim, Krzywej i Lubieniu Kujawskim.

 

Tak się składa, że nadchodzące Centralne Targi Maszyn i Urządzeń eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim to okrągła, 10 edycja wydarzenia. Z okazji jubileuszu organizator, wydawnictwo Lasmedia, wyróżnił 10 wystawców tytułem 'Orły eRobocze SHOW'. Wymienione firmy wniosły największy wkład w rozwój targów, uczestniczyły w największej liczbie edycji i wyróżniały się dużą aktywnością w ramach wydarzenia.

 

Tytuł Orłów eRobocze SHOW otrzymują:

Bobcat (przedstawiciel: Asco Equipment)

Bax Baumaschinen

Bergerat Monnoyeur

Broker Maszyny

DHB

Interhandler

Liugong Dressta Machinery

MB Crusher

PKO Leasing

Wilhelm Schӓfer

 

Wręczenie statuetek wyróżnionym partnerom odbędzie się w trakcie najbliższej edycji eRobocze SHOW, pierwszego dnia targów, w piątek 3.06.2022 r., o godzinie 15.30 na scenie głównej.

Po zakończeniu uroczystości organizator zaprasza wszystkich uczestników na tort.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL