CAT na targach Bauma 2022 - "Let's Do The Work"

 

Na zbliżających się wielkimi krokami targach Bauma 2022 w Monachium nie może zabraknąć tak poważnego producenta maszyn jak Caterpillar. Za ekspozycję odpowiadał będzie dystrybutor marki - Zeppelin, a maszyny i stoiska można będzie znaleźć wewnątrz i na zewnątrz hali B6. Ekspozycja CATa odbędzie się pod hasłem "Let's Do The Work", czyli z angielskiego (w wolnym tłumaczeniu) - "Wykonajmy Pracę".

 

Wśród ciekawych, nowoczesnych technologii jakie zaprezentuje CAT znajdziemy na przykład Cat Command Station, czyli platformę do zdalnej pracy, pozwalającą operatorom na bezpieczne i wygodne sterowanie maszynami oddalonymi od nich praktycznie o dowolną odległość. Zwiedzający targi będą mieli okazję własnoręcznie sprawdzić działanie systemu.

 

Zobaczymy także możliwości systemu Cat Productivity, przekazującego użytkownikowi kluczowe informacje na temat pracy maszyn i aktualnego zadania. Z technologicznych nowinek warto będzie także zwrócić uwagę na Cat Grade with Assist dla koparek - system automatycznego sterowania wysięgnikiem i ramieniem w taki sposób, by wykonywanie skomplikowanych zadań było łatwiejsze, szybsze i dokładniejsze. Model PL161 zainstalowany na nowoczesnym modelu koparki CAT oferuje też wiele dodatkowych opcji, takich jak rozpoznawanie narzędzi czy śledzenie czasu pracy.

 

Na ekspozycji nie zabraknie też oczywiście szerokiej gamy maszyn, poczynając od modeli XE stworzonych z myślą o wydajności i wyposażonych w najnowsze technologie, aż po linię GC zapewniającą właścicielom wysoką niezawodność i wartość. Zbaczymy dziewięć modeli minikoparek najnowszej generacji, modele kompaktowych ładowarek 906, 907 i 908 z nowym silnikiem Cat 2.8, a także dziewięć gąsienicowych i cztery kołowe koparki najnowszej generacji w zakresie masy własnej od 10 do 95 ton... I wiele więcej.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL