Katalog Maszyn Roboczych 2022

Przeczytaj Katalog Maszyn Roboczych 2022 za darmo!

 

Po sukcesie pierwszego w historii polskiego katalogu maszyn roboczych przyszła pora na aktualizację. Zespół wydawnictwa Lasmedia pomieścił informacje o niemal tysiącu różnych maszyn na przeszło 100 stronach – w wersji odświeżonej i uzupełnionej o najnowsze modele i kolejne marki. Oto Katalog Maszyn Roboczych 2022!

 

Z wydawnictwem specjalizującym się w branży maszyn, organizatorem eRobocze SHOW i wydawcą portalu eRobocze.pl oraz czasopisma Robocze NEWS, współpracowało Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR.

 

– Świat maszyn roboczych zmienia się każdego dnia, a naszym zadaniem jest informować operatorów i przedsiębiorców o tych zmianach na bieżąco – mówi Rafał Jajor, prezes Wydawnictwa Lasmedia. – Dlatego nowy katalog jest bardzo obszerny, by każdy mógł porównać ze sobą aktualne oferty marek obecnych na rynku: tych wiodących i tych nieco mniej znanych. Z pewnością przyda się każdemu, kto planuje kupno maszyny lub po prostu interesuje się techniką.

 

Katalog podzielono na kilkanaście działów: koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki, wozidła i inne. Dzięki temu czytelnik może łatwo porównać ze sobą parametry modeli maszyn w tej samej kategorii, korzystając z tabel, opisów i zdjęć. Wszystkie zawarte w katalogu informacje pochodzą od producentów lub autoryzowanych dealerów. Jedyną informacją, której tu nie znajdziemy, jest cena – ta może bowiem ulegać dynamicznym zmianom i zależy w dużym stopniu od wyposażenia danego egzemplarza.

 

Korzystając z katalogu można zaoszczędzić sporo czasu – łatwo znajdziemy interesujący nas model w czytelnym spisie treści i nie musimy przeglądać stosów ulotek i folderów producentów. Wszystko czego potrzeba jest w jednym miejscu.

 

Doskonałym uzupełnieniem wiedzy na temat maszyn które planujemy kupić jest... obejrzenie ich na żywo, najlepiej podczas pracy, a może nawet przetestowanie ich własnoręcznie. To możliwe jest na imprezie z cyklu eRobocze SHOW, gdzie setki maszyn są udostępnione do testów, a przy stoisku organizatora można zaopatrzyć się w najnowsze wydanie katalogu!

 

Katalog Maszyn Roboczych jest wysyłany w pierwszej kolejności do prenumeratorów Robocze NEWS. Jest też dokładany do każdej nowo wykupionej prenumeraty w 2022 (do wyczerpania zapasów). Będzie można go też otrzymać podczas kolejnych edycji pokazów i testów maszyn – eRobocze SHOW lub poprzez zamówienie pokazowego egzemplarza bezpłatnego magazynu Robocze NEWS.

 

 

reklama katalogu

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL