Bauma już niedługo!

 

 

W dniach 24-30.10.2022 odbędą się jedne z największych światowych Targów Maszyn Budowlanych, Maszyn do Produkcji Surowców Budowlanych, Maszyn Górniczych, Pojazdów Specjalnych oraz Sprzętu Stosowanego w Budownictwie.

 

Już dziś wiadomo na pewno, że kolejna edycja targów Bauma będzie bogato obsadzona przez wystawców i przyciągnie licznych zwiedzających - dowodem tego może być fakt, że liczba wystawców zgłaszających się na ekspozycję jest większa niż liczba dostępnych miejsc! Bardzo prawdopodobne, że nadchodzące wydarzenie prześcignie poprzednią edycję, którą w ciągu 6 dni odwiedziło przeszło 627 600 gości z 217 krajów. Mamy więc przed sobą bogatą, w pełni obsadzoną imprezę, na której nie zabraknie nowości, innowacyjnych rozwiązań, światowych liderów i obiecujących start-upów. Na poprzedniej edycji mogliśmy oglądać ponad 3.680 wystawców z całego świata. Opinie zebrane wśród gości dały ogólny rating na poziomie 95% satysfakcji.

 

Przed przyjazdem warto zaplanować pobyt, by nie pominąć żadnego z atrakcyjnych punktów. Targi odbywają się na potężnej powierzchni, zarówno w halach jak na powietrzu.

 

Na miejscu zobaczymy strefy tematyczne dotyczące wszystkich zagadnień związanych z produkcją i sprzętem budowlanym i można je podzielić na 4 zasadnicze grupy :

 

1. Wszystko na terenie budowy,

2. Górnictwo i obróbka surowców,

3. Produkcja materiałów budowlanych,

4. Komponenty i usługi.

 

Podczas targów można zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i trendami w budowlance. Zobaczymy więc między innymi:

 

1/ Technologię druku 3D, który ma ogromny potencjał dla budownictwa. Przyrostowe aplikowanie warstw materiału przy pomocy drukarek 3D zapewni większą wydajność, niższe zużycie materiału, znaczne ograniczenie nakładu pracy i szereg dodatkowych korzyści.

 

2/ Nowe materiały budowlane, które będą trwałe, wydajne i niezawodne. Przykładem może być beton węglowy, który jest mocniejszy, lżejszy i trwalszy niż tradycyjny beton, albo beton polimerowy, super odporny na wstrząsy i wybuchy. Całą gamę innowacyjnych materiałów z zastosowaniem min. drewna z betonem, krzyżowo laminowanego drewna, membran itp. będzie można poznać na targach.

 

3/ Maszyny budowlane o niezrównanej dotąd wydajności, a więc przede wszystkim redukcji zużytej energii i paliwa. Będą maszyny zasilane energią elektryczną, prototypy maszyn zasilanych energią fotowoltaiczną, a także rozwiązania mające na celu rekuperację energii.

 

Targi bauma to ekscytująca, ogromna i bogata w wydarzenia impreza, której nie sposób przeoczyć.

Warto już zaplanować kilkudniowy pobyt w Monachium.

Więcej informacji o targach, biletach i warunkach wstępu dostępne jest w:

Biurze Targów Monachijskich, info@targiwmonachium.pl, tel: 22 620 44 15

Zdjęcie: Messe Muenchen

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL