Komatsu i Develon na eRobocze SHOW

 

Dowiedzieliśmy się dokładnie, jakie maszyny przywiozą ze sobą kolejni wystawcy eRobocze SHOW: Komatsu Poland i firma Grausch i Grausch! W obu przypadkach będzie co oglądać, testować i nie tylko!

 

Na placu manewrowym Komatsu Poland będzie można przetestować system Topcon 3D MC-Max zainstalowany na koparce kołowej Komatsu PW160-11. Operator będzie mógł zapoznać się z intuicyjnym ekranem GX-75 i spróbować profilowania zgodnie z przygotowanym modelem. Precyzja i szybkość wykonania będzie jeszcze większa dzięki głowicy uchylnoobrotowej Rototilt.

 

komatsu piłka

Komatsu Poland zorganizuje też konkurs na minikoparce Komatsu PC24MR-5, którą trzeba będzie... strzelić gola! Gra toczy się o Puchar Złotej Piłki i miano Najlepszego Strzelca Komatsu. W konkursie przewidziano cenne nagrody.

 

Na ekspozycji nie zabraknie też rozmaitych modeli maszyn - będzie koparko ładowarka WB93S-8, koparka kołowa PW138MR-11 i inteligentna spycharka D61PXi-24. Nieco więcej na ich temat możecie przeczytać na dedykowanej stronie wystawcy

 

 

 

 

20230317 dx225lc studio

Tymczasem na stoisku i placu firmy Grausch i Grausch po raz pierwszy będzie można zobaczyć w akcji maszyny marki DEVELON! W tym miejscu znajdą się modele: koparki kolowej DX100W-7 z głowicą Steelwrist, koparki gąsienicowej DX225LC-7 z łyżkami MB CRUSHER oraz minikoparki DX35z. 

 

eRobocze SHOW będzie pierwszą okazją by nie tylko zobaczyc maszyny DEVELON, ale również wejść do kabiny i przetestować ich działanie na specjalnie wyznaczonych placach manewrowych! 

 

Pamiętajcie: już 26 i 27 maja 2023 roku w Lubieniu Kujawskim - Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW! Pełną listę wystawców znajdziecie w tej notce. Wszystkie istotne informacje o wydarzeniu znajdują się tutaj.

 

Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL