Metal, olej i opony

 

Oto kolejna porcja informacji na temat wystawców eRobocze SHOW!

 

Firma Syntaco zaprezentuje swoją ofertę olejów i innych płynów dla branży budowlanej, transportowej, motoryzacyjnej czy rolnej. Z jej usług i dostępnych środków korzystają firmy transportowe, hurtownie motoryzacyjne, zakłady przemysłowe, myjnie samochodowe i firmy wykorzystujące w pracy maszyny. Oferta obejmuje między innymi szeroki wachlarz olejów, smarów i cieczy hydraulicznych.

 

Dla operatorów i właścicieli maszyn pracujących w najbardziej wymagających warunkach przeznaczono esktremalnie wytrzymałe uszczelniacze do opon dostępne w ofercie OKO Group. Produkt o wiele mówiącej nazwie OKO Mining Xtra Heavy Duty jest w stanie skutecznie uszczelnić otwory o średnicy ponad 20 milimetrów w oponach bezdętkowych ciężkich maszyn, co czyni go doskonałym zabezpieczeniem pracy w kopalniach, kamieniołomach czy składowiskach odpadów. OKO Group oferuje oczywiście znacznie więcej produktów, które będziemy mogli poznać na eRobocze SHOW.

 

Wśród wystawców pojawi się także firma Renox - producent wysokiej jakości wyrobów metalowych na rynek polski i zagraniczny. W ofercie znajdziemy sporo ciekawostek, przeznaczonych nie tylko dla branży związanej z budownictwem. Warto odwiedzić stoisko i dowiedzieć się więcej!

 

To i wiele, wiele więcej już niebawem, 26 i 27 maja w Lubieniu Kujawskim na Centralnych Targach Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW! Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do notki głównej. Pełna lista wystawców jest dostępna tutaj.

 

Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL