Młoty, łyżki, chwytaki - osprzęty na eRobocze SHOW!

 

Na współczenym placu budowy wszechstronność i elastyczność pracy to podstawa. Nośniki narzędzi mogą przyjmować wszelkie formy dzięki szybkozłączom, a głowice uchylno obrotowe dodatkowo zwiększają zręczność maszyn. Ale wszystko to byłoby bez znaczenia bez odpowiednich osprzętów. Dlatego na eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim pojawią się wystawcy oferujący różnorodne narzędzia robocze do maszyn - i nie chodzi jedynie o łyżki...

 

Doskonale znana wszystkim bywalcom eRobocze SHOW marka DHB pojawi się z wysokiej jakości młotami wyburzeniowymi koreańskiej produkcji. Zobaczymy produkty o charakterystycznym, żółtym kolorze i dowiemy się więcej na ich temat ze strony przedstawicieli polskiego dystrybutora. Młoty DHB cechuje wyjątkowo trwała konstrukcja i sprawdzona technologia amortyzacji poduszką gazową.

 

Firma Seneca przywiezie osprzęty polskiej marki Zixor: łyżki sortująco - przesiewające przeznaczone dla koparek o masie od 2 do 30 ton, służące między innymi do odzyskiwania materiałów o pożądanej frakcji. W ofercie firmy są także frezy do pni, sita oraz płyty adaptacyjne. Rozmaite rozmiary i właściwości sit z pewnością zaspokoją potrzeby każdego przedsiębiorcy. 

 

Młoty wyburzeniowe i szczęki kruszące zobaczymy z kolei na stoisku firmy Kinshofer Polska. Znajdziemy tu między innymi młoty hydrauliczne serii KSB i KFX dostosowane do rozmaitych rozmiarów nośników, a także rozdrabniacze z mocowaniami stałymi lub obrotowymi, nożyce do złomu, chwytaki o rozmaitych szczękach, a nawet urządzenia do układania podkładów kolejowych.

 

Wszystko to i znacznie więcej znajdziecie na Centralnych Targach Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim, już 26 i 27 maja 2023 roku. Wszystkie istotne informacje na temat wydarzenia znajdziecie w notce głównej, a pełna lista wystawców jest dostępna tutaj.

 

Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL