Lubień 2024: Premiera Hyundaia i nie tylko

 

Niejednokrotnie już targi eRobocze SHOW były miejscem premiery nowych modeli czy serii maszyn roboczych. Nieinaczej będzie w tym roku: firma Amago zapowiedziała już, że przywiezie ze sobą przedstawicieli zupełnie nowej serii minikoparek marki Hyundai!

 

Na stoisku i placu manewrowym Amago zobaczymy po raz pierwszy minikoparkę z najnowszej, premierowej serii A - HX19A HD. Maszyna będzie oczywiście dostępna do testowania.

 

Nowa seria A kompaktowych koparek Hyundai obejmuje osiem nowoczesnych maszyn o masie od 1,7 do 5,5 ton z rewolucyjną konstrukcją. Trzy z tych modeli już zdobyły prestiżową nagrodę Red Dot Design Award.

 

Modele o masie od 3,5 do 5,5 ton wyposażono w uchylaną kabinę, która ułatwia czynności serwisowe. Modele o masie powyżej 4 ton zyskały nowy układ hydrauliczny. Wszystkie maszyny oferują opcję proporcjonalnych joysticków i szybkozłączy do przewodów hydraulicznych, co znacznie zwiększa ich funkcjonalność i wygodę użytkowania.

 

Dowiedzieliśmy się też niedawno, że przy stoisku Komatsu znajdziemy koparkę gąsienicową PC240LC-11 z nowoczesnym systemem 3D-MG. Rozwiązanie to przyda się w każdych robotach ziemnych: wykopach, przygotowaniu fundamentów, skarpowaniu. System 3D-MG pozwoala na dokładne odwzorowanie projektu 3D w rzeczywistości.

 

Wiadomo już także, że przy stoisku Komatsu odbędzie się kolejna edycja lubianego przez operatorów konkursu Złota Piłka Komatsu!

 

Operatorzy będą mogli przetestować możliwości 3D-MG oraz maszyn marki Komatsu podczas Centralnych Targów Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim już 7 i 8 czerwca 2024. Wszystkie istotne informacje na temat wydarzenia znajdziecie na dedykowanej stronie internetowej. Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL