XCMG umacnia się w Arabii Saudyjskiej

XCMG Machinery ogłosiła utworzenie nowego, dedykowanego systemu obsługi projektów w Dammam, w Arabii Saudyjskiej, wzmacniając swój zlokalizowany zespół serwisowy w celu zapewnienia większej elastyczności i szybszej reakcji. Posunięciu towarzyszy utworzenie magazynu tranzytowego XCMG, magazynu komponentów dla kluczowych projektów oraz centrum szkoleniowego zajmującego się kształceniem umiejętności i certyfikacją.

 

- Jako pionier zrównoważonego rozwoju, który w dalszym ciągu naciska na rozwój niskoemisyjny, XCMG ma nadzieję połączyć ręce z naszymi partnerami w Arabii Saudyjskiej, aby wzmocnić narodową wizję roku 2030, wspierać bliższą, wysokiej jakości współpracę chińsko-saudyjską w ramach Pasa i Szlaku Inicjatywa zbudowana na duchu starożytnego jedwabnego szlaku – powiedział Yang Dongsheng, prezes XCMG, podczas swojej niedawnej wizyty w Arabii Saudyjskiej.

 

Khalid Saleh Al-Mudaifer, wiceminister ds. górnictwa Królestwa Arabii Saudyjskiej, podkreślił skupienie kraju na rozwoju górnictwa jako istotnego filara saudyjskiej strategii Wizja 2030. Podkreślił wysiłki mające na celu przyciągnięcie inwestycji zagranicznych do Arabii Saudyjskiej i okolicznych regionów, a także znaczenie współpracy międzynarodowej w sektorze wydobywczym we wspieraniu łańcucha dostaw poprzez zwiększone inwestycje i infrastrukturę.

 

Surowy klimat w Arabii Saudyjskiej oznacza, że ​​kraj ten ma wysokie oczekiwania użytkowników w stosunku do maszyn budowlanych. XCMG wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom, oferując pakiet produktów i usług dostosowanych do potrzeb rynku lokalnego. Produkty takie jak koparka XE215C, podnośnik koszowy XGS22K i ładowarka LW700HV, zaprojektowane specjalnie z myślą o lokalnych, unikalnych warunkach klimatycznych i budowlanych, zostały docenione za wyjątkową wydajność i możliwości adaptacji po optymalizacji produktów pod kątem lokalnego rynku.

 

Zgodnie z BRI, XCMG aktywnie przyczyniło się do rozwoju gospodarczego Arabii Saudyjskiej w ostatnich latach, uczestnicząc w dużych projektach, w tym w projekcie Saudi Red Sea Project, projekcie Diriyah Gate Development Authority (DGDA) i projekcie NEOM. Dzięki wzmocnionemu mechanizmowi usług i magazynom XCMG planuje rozwinąć bardziej rozbudowaną sieć serwisową w Arabii Saudyjskiej i innych krajach Bliskiego Wschodu, zwiększając efektywność usług i dostępność dla swoich klientów w regionie.

 

Źródło i fot.: XCMG

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL