Zmiany w IVECO

W dniu 5 listopada br. stanowisko Dyrektora Generalnego IVECO Poland objął Daniel Wolszczak. To pierwszy Polak na tym stanowisku

IVECO Polska to jeden z liderów na rynku sprzedaży pojazdów użytkowych. W tym roku koncern obchodzi jubileusz dwudziestolecia istnienia na polskim rynku. Nasz kraj to dla IVECO jeden z najważniejszych rynków w Europie. Podkreśleniem tej mocnej pozycji jest przekazanie zarządzania polskim oddziałem Danielowi Wolszczakowi, który dotychczas pełnił funkcję Dyrektora Handlowego.

Daniel Wolszczak jest związany z IVECO od 2001 roku. Swoją karierę rozpoczął od objęcia stanowiska Area Sales Managera w Dziale pojazdów ciężkich. W latach 2004-2006 odpowiadał za sprzedaż pojazdów lekkich (IVECO Daily) w Polsce, a w roku 2006 objął stanowisko Dyrektora Handlowego IVECO Poland.

– Kierowanie polskim przedstawicielstwem IVECO jest dla mnie prawdziwym wyróżnieniem. Z roku na rok nasza pozycja wzmacnia się, ponieważ jesteśmy konsekwentni w zapewnianiu wysokiej jakości usług wobec naszych partnerów biznesowych. Będziemy dalej pracować nad obniżeniem kosztów działalności naszych klientów zwłaszcza w segmencie pojazdów ciężkich – wyjaśnia Daniel Wolszczak.

To nie jedyna zmiana w koncernie IVECO. Nowym Dyrektorem Handlowym został Michał Fersten, a Massimiliano Perri, dotychczasowy Dyrektor Generalny IVECO Poland, będzie reprezentował koncern w Rosji, obejmując stanowisko Dyrektora Generalnego IVECO Russia.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL