Merlo na targach BAUMA 2016

Jednym z wystawców na tegorocznych targach BAUMA w Monachium będzie firma Merlo

 

Zewnętrzne stoisko firmy ma na celu podkreślenie zaawansowanej technologii oraz dynamiki prezentowanych produktów.

W Monachium włoski producent będzie zwracał uwagę na najważniejsze osiągnięcie firmy – 100 000 sprzedanych podnośników teleskopowych w 2015 roku.

Targi BAUMA będą także okazją do zapoznania się z wynikami nieustannie prowadzonych badań podczas prezentacji wielu nowych modeli.

 

merlo bauma zmniejszone

 

Merlo na targach BAUMA 2016 wyróżniać będzie chęć wyjścia naprzeciw rzeczywistym potrzebom branży budowlanej. Przedstawiciele firmy podjęli decyzję o oddzieleniu na stoisku modeli nowych od obrotowych. Jest to spowodowane faktem, iż w porównaniu z modelami na podporach wykraczają one poza aktualne standardy zarówno pod względem osiąganych wysokości, jak i stosowanych rozwiązań technicznych. W modelach na podporach firma stosuje rozwiązania techniczne, które zadecydowały o powodzeniu i upowszechnieniu podnośników teleskopowych „made in Cuneo”: z konstrukcją modułową obecną we wszystkich nowych modelach ukazujących się na rynku.

 

merlo bauma 2 zmniejszone

 

Warto dodać, że technologia hybrydowa wkracza z całą mocą także do sektora budownictwa, w którym – zwłaszcza w przestrzeniach zamkniętych i w centrach miejskich – ma zasadnicze znaczenie dla ograniczenia wpływu budów prowadzonych w celu rewitalizacji lub wzniesienia nowych budowli. Jak mówią przedstawiciele firmy, podnośniki Merlo są projektowane z myślą o świecie budownictwa i przekroczeniu granic stawianych przez aktualne wyzwania w tym specyficznym sektorze.

Pełną ofertę firmy będzie można zobaczyć na stoisku Merlo nr 1008/3.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL